Techno Camon 20 vs Samsung A24

Samsung A24 ikisi arasından.
Teşekkür ederim benim de düşüncem o yönde ama technonun çok reklamını gördüğümden bir merak etmiştim. İkisi hariç 9.5k altı önerin var mıdır ?
Ben A24 alıdım. Hem performans hem de custom ROM desteğinden dolayı.
Ben de muhtemelen a24 alacağım gibi, seni rahatsız eden bir durum oldu mu ? parmak izi okuması yanda herhangi bir sıkıntı yaşamadın demi ?

Teşekkür ederim benim de düşüncem o yönde ama technonun çok reklamını gördüğümden bir merak etmiştim. İkisi hariç 9.5k altı önerin var mıdır?

Ben de muhtemelen A24 alacağım gibi, seni rahatsız eden bir durum oldu mu? Parmak izi okuması yanda herhangi bir sıkıntı yaşamadın değil mi?

Pardon alıdım yazmışım alırdım yazmak istemiştim. Ama arkadaşımda vardı herhangi bir sorun yaşamadığını belirtmişti.

O fiyat bandında Realme 9 Pro varken ikisi de alınmaz, özellikle Tecno Camon 20 almak gibi bir hata yapmayın, zerre rekabetçi değil.

O fiyat bandında Realme 9 Pro varken ikisi de alınmaz, özellikle Tecno Camon 20 almak gibi bir hata yapmayın, zerre rekabetçi değil.
Niçin öyle dediniz realme nin ne gibi artıları var a24 e göre bir de geçen ay 6,5 k ya satılan telefona şimdi 9 vermek bilmiyorum biraz tuhaf geliyor aydınlatırsanız sevinirim

Niçin öyle dediniz realme nin ne gibi artıları var a24 e göre bir de geçen ay 6,5 k ya satılan telefona şimdi 9 vermek bilmiyorum biraz tuhaf geliyor aydınlatırsanız sevinirim
Realme 9 Pro'da barınan SD 695, A24'te barınan G99'dan GPU'da %30, CPU'da %10 civarı daha güçlü. Kamera tarafında ise A24'te JN1 main sensör barınıyor, bu çok küçük bir sensör, Realme 9 Pro'da ise OV64B var, çok da büyük değil ancak JN1 ile karılaştırıldığında bariz daha iyi. A24'ün panel dışında herhangi bir avantajı yok, Realme 9 Pro, telefonu telefon yapan noktalarda hissedilir şekilde daha üstün.

Realme 9 Pro'da barınan SD 695, A24'te barınan G99'dan GPU'da %30, CPU'da %10 civarı daha güçlü. Kamera tarafında ise A24'te JN1 main sensör barınıyor, bu çok küçük bir sensör, Realme 9 Pro'da ise OV64B var, çok da büyük değil ancak JN1 ile karılaştırıldığında bariz daha iyi. A24'ün panel dışında herhangi bir avantajı yok, Realme 9 Pro, telefonu telefon yapan noktalarda hissedilir şekilde daha üstün.

Öncelikle yanıt için teşekkürler. Öğrenci vergi indirimi ile 9.5k altı bir cihaz alacağım araştırmalar sonucunda birkaç model arasında kaldım. Sizler bu fiyat bandında Realme 9 Pro öneriyorsunuz, araştıracağım sağolun

Yeni konular

Geri
Yukarı