TechnogameNet'e ne oldu?

Maxtoric

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. The Walking Dead 2 oyununun kalitesiz çevirisi ile tanınan TechnogameNet çeviri ekibine ne oldu? Taner saydam ile atışmalarından tanıdım onları. TWD 2 için yama arayınca bu ekibin ismi karaya çıkıyor. Ayrıca sitelerindeki CSS bozuk. Araştırma yaptım fakat ekibe ne olduğunu öğrenemedim. Bunlara ne oldu? Site neden ve nasıl hala ayakta duruyor?

Merhaba. The Walking Dead 2 oyununun kalitesiz çevirisi ile tanınan TechnogameNet çeviri ekibine ne oldu? Taner saydam ile atışmalarından tanıdım onları. TWD 2 için yama arayınca bu ekibin ismi karaya çıkıyor. Ayrıca sitelerindeki CSS bozuk. Araştırma yaptım fakat ekibe ne olduğunu öğrenemedim. Bunlara ne oldu? Site neden ve nasıl hala ayakta duruyor?
Gta5 ile tanısaydın daha makbule geçerdi.

Gta5 ile tanısaydın daha makbule geçerdi.
Hocam GTA 5 yamasını kullanmış biriyim. Ama ekiplerinden bazıları google translate vs. kullanıyor olayı var tam bilmiyorum zaten GTA 5 yamasını indirince bunların imzasını gördüm ve aklımdan "Bunlara ne oldu lan" demek geldi. Geçmişte yamalarını çok kullandım. Grubun kapandığı ile ilgili bir şey bulamadım. Zaten bunu ben demiyorum. Konuda da söyledim. "TWD 2 için yama arayınca bu ekibin ismi karaya çıkıyor."

Geri
Yukarı