Technopat "403 Forbidden" Hatası

uykuda

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Edge'den herhangi bir işlem yapmak istediğimde istek zaman aşımına uğradı, konsolda daha fazla detay bulabilirsin hatası veriyor.

HTML:
PHP: <!DOCTYPE html>
<html style="height:100%">
<head>
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, shrink-to-fit=no" />
<title> 403 Forbidden
</title></head>
<body style="color: #444; margin:0;font: normal 14px/20px Arial, Helvetica, sans-serif; height:100%; background-color: #fff;">
<div style="height:auto; min-height:100%; "> <div style="text-align: center; width:800px; margin-left: -400px; position:absolute; top: 30%; left:50%;">
<h1 style="margin:0; font-size:150px; line-height:150px; font-weight:bold;">403</h1>
<h2 style="margin-top:20px;font-size: 30px;">Forbidden
</h2>
<p>Access to this resource on the server is denied!</p>
</div></div><div style="color:#f0f0f0; font-size:12px;margin:auto;padding:0px 30px 0px 30px;position:relative;clear:both;height:100px;margin-top:-101px;background-color:#474747;border-top: 1px solid rgba(0,0,0,0.15);box-shadow: 0 1px 0 rgba(255, 255, 255, 0.3) inset;">
<br>Proudly powered by <a style="color:#fff;" href="http://www.litespeedtech.com/error-page">LiteSpeed Web Server</a><p>Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.</p></div></body></html>

defaultAjaxError @ core-compiled.js?_v=02ed2dbe:42

Yapmaya çalıştığınız işlemleri belirtebilir misiniz? Mesaj gönderirken bu hatayı alıyorsanız göndermeye çalıştığınız mesajın tam içeriğini de paylaşabilir misiniz?
Mesaj gönderme çalışıyor. Düzenlerken, konu oluştururken aldım hatayı. Chrome kullanarak oluşturdum o yüzden. Bize ulaşın kısmı da çalışmamıştı.

Şu an düzelmiş gibi görünüyor, hmm 🤔
Aynı mesajı yeniden göndermeye çalışırken hata alabilirsiniz. Göndermeye çalıştığınız mesajları farklı bir şekilde bize iletebilir misiniz?
Bize ulaşın kısmında hatadan bahsetmiştim gönderilmemişti, diğeri ise normal konuya yazdığım bir mesajı düzenlemeye çalışırken ortaya çıkmıştı. Tam olarak ne yazdığımı hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı