Technopat adil bir forum değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lacin

Hectopat
Demin eklediğim konuya JaroxJamaica bişeyler yazıp konuyu kilitlemiş. Bu bile aslında adaletsizliğin göstergesidir. Çünkü bana bir cevap hakkı tanınmamış. Ben de buradan belirteyim (Tabi konum silinmezse).

Yukarıdaki linkteki alıntı yapılan mesajım doğrudur evet üslup nedeniyle banlanmam normaldir ancak atladığı bir şey var o da diğer üslubu bozuk davrananın esgeçilip yalnızca benim banlanmamdır. Multi üyelik hususuna gelince daha önce açtığım üyeliğin parolasını kaybettim ve başka üyelik açtım doğru bir davranış olduğunu savunmuyorum ancak kendimi korumak için bunu yaptım diğer üyeliğime bir şekilde ulaşıp kendimi savundum. Sizin yaptığınız en büyük yanlış yöneticilerle düzgün irtibat imkanı kurulmasına izin verilmiyor ancak böyle konu açınca umursuyorsunuz. Buradaki herkes sanki türkçe öğretmeniymiş gibi davranıyor biz insanlara önerilerde, tavsiyelerde bulunup yardım ederken siz bizi günah keçisi ilan edip sürekli en ufak Türkçe hatasından banlıyorsunuz. Üyelere gösterilen tutum yanlıştır. Şuan Technopat çok güçlü bir site olduğu için üyelere bu denli kötü davranılıyor diye düşünüyorum çünkü insan kaybetmek umrunuzda değil gibi gözüküyor. Ancak bu günün yarını var. Dediğim gibi ben böyle adaletsiz bir platformda daha fazla kalmayacağım. Sitenize daha fazla ziyaretçi hiti kazandırmayı da düşünmüyorum. Allah büyüktür haksızlık eden haksızlık bulur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı