Technopat Android uygulaması yayınlandı

painkiller

Gigapat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Eee... iPhone'cular taş mı yesin bize niye yok:) Hepimize hayırlı olsun bu arada şaka bir yana:)

H4ppySher

Picopat
Makaleler
4
Yer
Şanışer dinliyor
Screenshot_2021-02-28-18-36-19-331_com.technopat.net.jpg
Nasıl bu sorunu çözeriz sevgili @Moderasyon Ekibi ?

Makaleler
13
Yer
Bahçelievler
Şu anda 100 kişiden fazla kişi indirmiş gözüküyor. Ben indirmedim ama paylaştığınız uygulama içi görüntülerde halihazırda tarayıcıda çıkan mobil arayüz olduğu görülüyor. Uygulamanın kendine has arayüzü olsa daha güzel olmaz mıydı?

KS
M

Moderasyon Ekibi

Yetkili Üye
Uygulamanın zaten kendine özel arayüzü var. Sadece Sosyal kısmı tarayıcı tabanlı.

Sosyal için tamamen yerel bir mobil uygulama hazırlamak bazı özelliklerden taviz vermedikçe çok zor. Yeni bir arayüz uğruna da sitedeki özellikleri kullanamamak çok iyi bir çözüm gibi durmadığından bu yöntemi tercih ettik. Şu metin editörünün bile onlarca detayı var.

İleride bu konuyu tekrar değerlendiriz. Şu ana kadar mobil tarayıcı sürümünün kullanıcı deneyimi hakkında kayda değer bir olumsuz dönüş almadık.

A Human

Hectopat
Neden önceki mesajım silinmiş? Bu uygulama açık kaynak kodlu mu? Kaynak kodunu paylaşacak mısınız?

Ali Pınar

Hectopat
Makaleler
1
Yer
s
Neden önceki mesajım silinmiş? Bu uygulama açık kaynak kodlu mu? Kaynak kodunu paylaşacak mısınız?
Açık kaynak kodlu olduğunu ve kaynak kodunun paylaşılacağını zannetmiyorum, bunun üzerinden gelir elde edilecek.

Yetkili biri değilim, benim düşüncem.

Yukarı