Technopat Bilgisayarlara Olan Bakış Açımı Değiştirdi!

• Konuyu başlatan Mert Kahraman
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 2B
Aynen dediğin gibi
smile.png
Bügün bir karı koca pc alıyorlardı masaüstü. Aatan adam öve öve bitiremiyor. Neymiş, i3 işlemcisi varmış. Hadi o iyi onu geçtik, 4 GB RAM varmış. Allah bilir hangi RAM'den kaç MHz, ekran kartı 1 GB'mış çok iyiymiş. Hangi kart kaç bit. Ana kartın markası ne? Anca göz boyuyorlar. PC'nin markası da Casper. Dış görünüşe aldanıyorlar
smile.png
Son teknoloji ürünleriymiş ha ha ha.

Emrah herkes parayı kendisi kazanmıyor. :) Ekran kartı almaya gitmek ayrı, birde o kartı aldırmak için ne yalvarmalar ne taklalar... Kartı aldırdıktan sonra annenle gitmek bile güzel...

Hayır anne ile veya baba ile gitmeyi ben saçma bulmuyorum. Bana daha çok "Anne bu kartı alayım" diye sorduğun zaman annenin sana "Al oğlum her oyunu açar" diye cevap vermesi bana saçma geldi.

Bizim annemiz ne anlar ekran kartından. :) Anneme soracağım ve annem kart hakkında bana düşüncelerini söyleyecek pehh! ;)

Ben de bu siteye üye olmadan önce öyleydim. Ben de geçen sene 4 çekirdekli işlemci olana atlıyordum hemen :) ve bir kasa topladım. Fazla bütçem de yoktu ama en azından birkaç parçasını daha sonradan alabilirdim. Şimdi de ekran kartı, işlemci, anakart ve power alacağım diye uğraşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı