Hayata bakış açım değişti

Yer
Kastamonu
Tam 4 ay önce belki bu yazıyı okuyacaktır düşük bir ihtimalle ama okusun gitsin. 4 ay önce bana ilgisi varmış sanıyordum ve mağlup oldum. Sevmiyormuş beni. Oysa kusurlarıyla sevmiştim kendisini. O zamanki duygularım şimdi utanç veriyor bana. Yok kıza uzun uzun mesajlar yazmalar falan. Üstelik reddedince kendime küfür edişlerim tam bir fiyaskoydu. Arkadaşlar 4 ay içinde çok şey oldu. 18 haftalar... Aslında sevmekten vazgeçmedim, ondan vazgeçtim vazgeçişini izledim. Kafamı 3'e vurdum eskiden odak noktam olan LoL ( PC oyunu ) yerine hayata odaklanmaya başladım. Yalnızım bu süreçte çünkü yalnızlığı aldatacak bir sebep bulamıyorum. Arkadaş çevrem kız için birbirini satan cinsten. Eski benden nefret ediyorum. O kabarık tarak dahi vurulmamış saçlar, zayıf vücudum, bakımsız yüzüm. Sabah 6 da kalkıp öğünümü bitirip kahvemi içiyorum. Hayatım iğrençleşme noktasında. 3 ay tatilde şehir şehir dolaştım. Uzaklaşayım o yerden kafamı toparlayayım uzak durayım kızdan dedim. İçimdeki heves öldü. Reddedildikten sonra kendi kusurlarımı görmeye başladım. Belki zayıfım diye sevmiyordu, (1.80 58 kilo) zayıflığın getirdiği incelmeyle burnum daha da kötü gözüküyordu. Zaten ibrahimoviç burnuna sahip olan ben bir de bakımsız halimi düşünemiyorum. Bu süreçte kilo aldım maymun adamdan çıktım, kendime özel saç stili bu süreçte 5-6 kilo aldım. 4-5 aylık spora gitmenin etkisiyle akrabalar yavaştan vücudun sağlam olmuş diyorlar. Size yemin ederim kabarık uzun saçlarımı kestikten sonra bu yeni yüzü görünce şok olmuştum. Elmacık kemiklerim belirginleşmiş çene hatlarım kendini göstermişti. Omuzlarım genişlemiş sırtım güzel duruyor artık. Kollarım kalınlaştı hala zarganayım bu arada kolum 32 cm ama ayna karşısına geçince gerçekten mutlu oluyorum ve bunu çevremden de duyuyorum. Eniştemin kız kardeşleri yaşımız tutsaydı seni kaçırmazdık falan diyorlar. Bir ben kendimi beğenemiyorum. Sabah kalkıyorum aynanın karşısına geçmek istemiyorum. Bilemiyorum. Aileden kardeşlerim de yuvadan ayırlınca tam kafayı yeme noktasına geldim. Sınava 2 senem var. Kalbimi kilitlemek üzere kapattım. Önceden birçok kızdan teklif gelmişti amabilirsiniz işte sizde o zamanlar öz güven olmadığını hissedince ilişkiyi bitirmemek için kibar bir şekilde olmaz dersiniz...
Ya da bilemiyorum, çok fazla sevgi görmediğim için bir kız bana sevgi gösterince çekiniyorum. Babam sağ olsun vatanı uğruna canını feda edecek adam. Tem de çalışırdı ( terörle mücadele / polis ), terör zamanları bir de doğu tarafında tam zirveyi görüyordu. Babamı sabah kahvaltısından ertesi sabah kahvaltısında görüyordum. Ve böyle gitti.
Sanırsam sevgi görmediğim için sevginin ne olduğunu bilemiyorum.

Son düzenleme:
Tam 4 ay önce belki bu yazıyı okuyacaktır düşük bir ihtimalle ama okusun gitsin. 4 ay önce bana ilgisi varmış sanıyordum ve mağlup oldum. Sevmiyormuş beni. Oysa kusurlarıyla sevmiştim kendisini. O zamanki duygularım şimdi utanç veriyor bana. Yok kıza uzun uzun mesajlar yazmalar falan. Üstelik reddedince kendime küfür edişlerim tam bir fiyaskoydu. Arkadaşlar 4 ay içinde çok şey oldu. 18 haftalar... Aslında sevmekten vazgeçmedim, ondan vazgeçtim vazgeçişini izledim. Kafamı 3'e vurdum eskiden odak noktam olan LoL ( PC oyunu ) yerine hayata odaklanmaya başladım. Yalnızım bu süreçte çünkü yalnızlığı aldatacak bir sebep bulamıyorum. Arkadaş çevrem kız için birbirini satan cinsten. Eski benden nefret ediyorum. O kabarık tarak dahi vurulmamış saçlar, zayıf vücudum, bakımsız yüzüm. Sabah 6 da kalkıp öğünümü bitirip kahvemi içiyorum. Hayatım iğrençleşme noktasında. 3 ay tatilde şehir şehir dolaştım. Uzaklaşayım o yerden kafamı toparlayayım uzak durayım kızdan dedim. İçimdeki heves öldü. Reddedildikten sonra kendi kusurlarımı görmeye başladım. Belki zayıfım diye sevmiyordu, (1.80 58 kilo) zayıflığın getirdiği incelmeyle burnum daha da kötü gözüküyordu. Zaten ibrahimoviç burnuna sahip olan ben bir de bakımsız halimi düşünemiyorum. Bu süreçte kilo aldım maymun adamdan çıktım, kendime özel saç stili bu süreçte 5-6 kilo aldım. 4-5 aylık spora gitmenin etkisiyle akrabalar yavaştan vücudun sağlam olmuş diyorlar. Size yemin ederim kabarık uzun saçlarımı kestikten sonra bu yeni yüzü görünce şok olmuştum. Elmacık kemiklerim belirginleşmiş çene hatlarım kendini göstermişti. Omuzlarım genişlemiş sırtım güzel duruyor artık. Kollarım kalınlaştı hala zarganayım bu arada kolum 32 cm ama ayna karşısına geçince gerçekten mutlu oluyorum ve bunu çevremden de duyuyorum. Eniştemin kız kardeşleri yaşımız tutsaydı seni kaçırmazdık falan diyorlar. Bir ben kendimi beğenemiyorum. Sabah kalkıyorum aynanın karşısına geçmek istemiyorum. Bilemiyorum. Aileden kardeşlerim de yuvadan ayırlınca tam kafayı yeme noktasına geldim. Sınava 2 senem var. Kalbimi kilitlemek üzere kapattım. Önceden birçok kızdan teklif gelmişti amabilirsiniz işte sizde o zamanlar öz güven olmadığını hissedince ilişkiyi bitirmemek için kibar bir şekilde olmaz demiştim.
Ya da bilemiyorum, çok fazla sevgi görmediğim için bir kız bana sevgi gösterince çekiniyorum. Babam sağ olsun vatanı uğruna canını feda edecek adam. Tem de çalışırdı, terör zamanları bir de doğu tarafında tam zirveyi görüyordu. Babamı sabah kahvaltısından ertesi sabah kahvaltısında görüyordum. Ve böyle gitti.
Sanırsam sevgi görmediğim için sevginin ne olduğunu bilemiyorum.

1. yapılmayacaklar: Gördüğün her güzelle sevgili olmayacaksın.
Bu yüzden sizin gibi aşırı fazla travma yaşayan insan oluyor. Bunları da biz yaşamak istemediğimizden öz güvensiz oluyoruz ve herkesle mesafe kuruyoruz. Benim kız arkadaşım dahi yok zaten gerek duymuyorum fakat bu yaşlarda çok oluyor sizin gibi ya.

Benim de travmam oldu hem de 2 defa gerçekten içinden çıkmak çok zor şu an bile içime kapanık, bitkin biraz da ümitsiz biriyim. Kilo almaya, gücümü toparlamaya çalışıyorum.

Aklım başıma geldi mi? Belki biraz.

Bu hayatta kötü olan hiçbir şey boşuna değildir her ne olursa olsun yolun sonunda bir tecrübe kazanmış olursun.

1. yapılmayacaklar: Gördüğün her güzelle sevgili olmayacaksın.
Bu yüzden sizin gibi aşırı fazla travma yaşayan insan oluyor. Bunları da biz yaşamak istemediğimizden öz güvensiz oluyoruz ve herkesle mesafe kuruyoruz. Benim kız arkadaşım dahi yok zaten gerek duymuyorum fakat bu yaşlarda çok oluyor sizin gibi ya.

Abartılacak bir güzelliği yoktu. Kötülemek için söylemiyorum zaten unutuyorum yüzünü. Kusurlarıyla tamamen sevmiştim belki ona göre kusur amaan boş ver reis paket ettim 4 ay önce gömdüm.

Geri
Yukarı