Technopat Capsleri 9

Şahsi görüşüm, kırmızı şeritte yazılan hiç bir şeyin komik olma olasılığı yok. O şey komik bile olsa kırmızı şerite yazınca komik olmuyor bence. Kırmızı olayı 2013'te bitmişti bence.

/r/arabfunny ve /r/fellowkids yaraşacak seviyede mizah. Facebook yaşlıları en son kırmızı şerit kullanıyordu, 10 yıl geriden geldiklerinden sebep böyle oluyor.

Bu daha komik cidden. :D Güldüm. Eyvallah..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

/r/arabfunny ve /r/fellowkids yaraşacak seviyede mizah. Facebook yaşlıları en son kırmızı şerit kullanıyordu, 10 yıl geriden geldiklerinden sebep böyle oluyor.

Hocam kulaklıktan ses gelmiyor videodan sonra normal midir(!)?

"ما هي مشاكل الله؟"
İyi güldüm buna :D

Kulaklık masadaydı öyle bir ses geldi ki hoparlör mü açık yoksa dedim.

122871875_2763907633829305_2087940618086916772_n.jpg

Kulaklık masadaydı öyle bir ses geldi ki hoparlör mü açık yoksa dedim.

Bende 5+1 ses sistemi var ilk izlediğim zaman ev bir süreliğine Eminönü gibi olmuştu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı