Technopat Caps'leri!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bakın eğer böyle siyasete geçirmeye başlarsanız Caps'leri konuyu mecbur olaraktan kapatırım. Şimdi o son capsi yapan arkadaşa uyarı olması amaçlı 1 günlük ceza vereceğim. Ama eğer bu mesajdan sonra siyasi capsler gelmeye devam ederse o kişiye en düşük 1 aydan 2 seneye kadar ceza verebiliriz. Daha sonra yok öyle oldu böyle oldu bizleri şikayet etmeyin. Burası teknoloji forumu, siyaset DEĞİL ! Eğer siyaset yapmak istiyorsanız gidin başka yerde yapın.

Bu konunun eskisi gibi olmadığının farkına vardım. Caps'ler komik değil ve siyaset içeriyor. SypeR'in dediği gibi siyaset yapmak isterseniz başka yerde yapın lütfen. Konuyu boşuna kirletmeyin. Ayrıca bakkal esprileri (2 GB mesela) yapmayın artık çok sıktı. Az yaratıcılığınızı ortaya koyun.

Can sıkıntısı...
e539bR.jpg

Berke Geyik yok, Mirkan Abi yok, Burak Alkan yok, Özay Şen yok, Atem Kaner yok, Can Kural yok, Gökhan yok, Ali Güngör yok... Konuyla ilgilenen kimse burada değil. Yok dediğim kişiler zaten mizah anlayışında usta olan kişiler. Bence bu konunun bir anlamı kalmadı. Capslere gülmüyoruz artık. Bence konu kapatılmalı.

Konu sürekli olarak sapıyor. Kilitlenmesini rica ediyorum.

Bence de konu sapmaya başladı. İlk sayfadaki capsleri görünce 2-3 dakika gülmeden duramıyordum.

Konunun kilitlenmesini ben de rica ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı