Technopat dergisi çıksa nasıl olur?

444065

Hectopat
Yaklaşık 7 gün oldu üye olalı... Burayı gerçekten çok sevdim. Bir şeyler öğrendim sizler sayesinde. Bunun için sizlere ne kadar teşekkür etsem az. Zaman geçtikçe de öğreneceğim bir şeyler. Technopat Dergisi olsa keşke... Gerçekten çok güzel olurdu. Evet, yukarıdaki konu başlığındaki soruyu soruyorum. Technopat Dergisi çıksa nasıl olur?

Yaklaşık 7 gün oldu üye olalı... Burayı gerçekten çok sevdim. Bir şeyler öğrendim sizler sayesinde. Bunun için sizlere ne kadar teşekkür etsem az. Zaman geçtikçe de öğreneceğim bir şeyler. Technopat Dergisi olsa keşke... Gerçekten çok güzel olurdu. Evet, yukarıdaki konu başlığındaki soruyu soruyorum. Technopat Dergisi çıksa nasıl olur?
Bende bilgisayar toplamadan önce üye olmuştum. Bağımlısı oldum sanırım.

+ Abi ekran kartına termal macun sürdüm bilgisayar açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor.
- @AyarsıZZ'a haber verin bu sorunun çözümü ile ilgili yeni bir dergi çıkarsın.

Ortam gerçekten çok güzel çok samimi. Kitle mükemmel bilgili ahlaklı insanlar. Bende 2 ay olmadı üye olalı. İnsanlar herkes birbirine yardım etme isteği, sorunları beraber çözme isteği var bu çok güzel bir şey. Teşekkür ederim Technopat sakinleri.

Geri
Yukarı