Technopat E-Posta bildirimleri

eneserdogan

Hectopat
Hangi başlığa yazmalıydım bilmiyorum ama bu sorundan muzdarip durumdayım. İlk önce "E-posta bildirimi de almak istiyorum" seçeneğini kapattım fakat yine e-posta geldi. Bu sefer belki "Anında Bildirim"le bir alakası vardır deyip bütün seçeneklerini kaldırdım fakat yine e-posta geldi. Herhangi bir çözümü olan var mı veya siz yetkililer bu konu hakkında bir şey biliyor musunuz? Teşekkürler. @Ali Güngör @Recep Baltaş

Dosya Ekleri

• Screenshot_25.png
    Screenshot_25.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_26.png
    Screenshot_26.png
    12,7 KB · Görüntüleme: 49
Benim ayarlarım resimdeki gibi, bana hiç bildirim gelmiyor.

Screenshot_2.png

Bir ara iki aşamalı doğrulama e-postasını alamamıştım. Foruma rahat 2 hafta giriş yapamadım. Bize ulaşın iletmeme rağmen, ne yazık ki sorunu çözmeleri baya zaman almıştı. Bu e-posta sistemi çok sorunlu.

Benim ayarlarım resimdeki gibi, bana hiç bildirim gelmiyor.

Eki Görüntüle 683273

Bir ara iki aşamalı doğrulama e-postasını alamamıştım. Foruma rahat 2 hafta giriş yapamadım. Bize ulaşın iletmeme rağmen, ne yazık ki sorunu çözmeleri baya zaman almıştı. Bu e-posta sistemi çok sorunlu.
Aynen, ben de öyle olduğunu düşünüyorum. Attığım screenshotta da gösterdiğim gibi aynı ayarı yapmışız fakat bana hala e-posta geliyor.
Bende de aynı, e-mailleri gönderme desem de gönderiyor. Spam klasörüne düşüyor ama.
Keşke spam olsaydı, girdiğim yok zaten farketmezdim bile fakat gelen kutusunda. Bir şey aramaya kalksan Technopat'ın e-postalarından bulamıyorsun.

@MF , bu konuya bir göz atalım.

Eğer bir izin sorunu varsa bu 2.2 ile düzelecektir ama yine de bakacağız. Kesinlikle gereksiz e-posta göndermek istemiyoruz yoksa spamci konumuna düşüyoruz.

@MF , bu konuya bir göz atalım.

Eğer bir izin sorunu varsa bu 2.2 ile düzelecektir ama yine de bakacağız. Kesinlikle gereksiz e-posta göndermek istemiyoruz yoksa spamci konumuna düşüyoruz.
Recep Abi benim 2-3 gün öncesine kadar gelen tüm mailler spam kutusuna düşüyordu. Son günlerde direkt gelen kutusuna düşmeye başladı. Bilginize.

Yeni konular

Geri
Yukarı