Technopat Erişimi Çok Yavaş

• Konuyu başlatan SunSet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 148
  • Görüntüleme 11B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siteyi Windows Defender koruyor sanırım ikide bir hata veriyor.
Bende şuan tertemiz ve hızlı.
O beğenmediğiniz SDN bile yine iyi şuan da. Konu açıyorsun egolu insanlar yok hemen cevap veriyorlar. Burada öylemi? Windows 10 kullanmıyorsan hemen kestirip atıyorlar yada konunu kapatıyorlar.
Açtığın konu kolay olursa 30 saniyede cevap geliyor ama zor ve ciddi bir konu olursa 1 ay bile sürebiliyor.
Burada zor konu bile açsan birkaç gün içinde cevap veriyor. Hem madem Technopat tan memnun değilsin haydi selametle.Technopat sana muhtaç deģil. SDN de bu kadar samimi bir ortam göremedim ben. Bir emoji sistemi bile eksikliğini hissetiriyor. Şuana kadar gördüğüm en samimi ve arkadaş canlısı ortam burada.
Ayrıca SDN'de her konu altında Tecnopat'a geçiriyorlar neymiş efendim yazım yanlışından ban yemiş ama forum kurallarında bu yazıyor zaten. Technopatın en büyük farkı Türkçeye olan saygısı.

Son düzenleme:
UYARI: Özel adlara getirilen yapım ekleri, çokluk eki ve bunlardan sonra gelen diğer ekler kesmeyle ayrılmaz: Türklük, Türkleşmek, Türkçü, Türkçülük, Türkçe, Müslümanlık, Hristiyanlık, Avrupalı, Avrupalılaşmak, Aydınlı, Konyalı, Bursalı, Ahmetler, Mehmetler, Yakup Kadriler, Türklerin, Türklüğün, Türkleşmekte, Türkçenin, Müslümanlıkta, Hollandalıdan, Hristiyanlıktan, Atatürkçülüğün vb.
(Kaynak: TDK Yazım Kuralları)

UYARI: Özel adlara getirilen yapım ekleri, çokluk eki ve bunlardan sonra gelen diğer ekler kesmeyle ayrılmaz: Türklük, Türkleşmek, Türkçü, Türkçülük, Türkçe, Müslümanlık, Hristiyanlık, Avrupalı, Avrupalılaşmak, Aydınlı, Konyalı, Bursalı, Ahmetler, Mehmetler, Yakup Kadriler, Türklerin, Türklüğün, Türkleşmekte, Türkçenin, Müslümanlıkta, Hollandalıdan, Hristiyanlıktan, Atatürkçülüğün vb.
(Kaynak: TDK Yazım Kuralları)
Alıntıyı kaldır da ban yemeyeyim.:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı