Technopat eski temalara ne oldu?

414685

Karanlık var...

Bende aynı Dark temayı kullanıyordum arayüzü gayet güzeldi eski temalar gitmiş yerine eski temanın siyah sürümü gelmiş neden böyle birşey olduki?

Dimension teması daha güzeldi. Dimension uyumlu hale getirselerdi daha da güzel olabilirdi. Yeni tema gözümü yoruyor fazla karanlık gibi.

Dimension geri geldi ama Dark'ı geri getirir miyiz bilmiyorum. Dark kullanan var mıydı? Onun yerine Karanlık temaya geçebilirler.
Bu konuya bakarsanız seven çok kullanıcı mevcut.

Bende uzun süre eski karanlık temayı kullandım. Ama o tema'nın çok sık güncelleme almadığını gördüm. Ayrıca Dimension ve Varsayılan temaya göre bir sürü eksiği var. Bu yeni karanlık tema'nın sadece arka plandaki gri renğini beğenmedim. O renk bence eski karanlık temaya uygun hale getirilebilir.

Ayrıca bazı menülerin buton ve yazılarında halen renk sorunları var. Onlarda düzeltilince alışacağımızı düşünüyorum. Şahsen bu tema eski temaya göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sadece dediğim gibi göz yormayacak renkleri ayarlamak gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı