Technopat Forumu Seviyorum Ya

• Konuyu başlatan dieforhsyn07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 57
  • Görüntüleme 4B
D

dieforhsyn07

Ziyaretçi
Şu ana kadar girdiğim en iyi forum. Türkçe kurallarına önem veren, en fazla 20 dakika içinde en az 5 yanıt gelen bir forum.
Her şey süper yani. Fakat ceza konusu sanki biraz abartılmış. Neden bu kadar fazla ceza veriliyor? Açıklarsanız sevinirim.

Tamam yani öyle de her gün bir yeni soru uyarlıyorum kafamda fakat 2 günde bir ceza alıyorum.
Yazmaya başlamak istediğim zaman önüme sol altta sinir bozucu ünlem işareti çıkıyor.
Ve ... Gerisini forumdaki dostlarım biliyor. :)

Bence bunlar hiçbir şey. Bir ara Burak Alkan alakasız mesajları dahi siliyordu. Tüm konulara yetişebiliyordu. Forum son 1 yılda çok büyüdü. Yetişmek zor tabi.

Sorun değil. Daha çok ceza verebilmek için kadromuzu genişletiyoruz :) 2014'te de cezasız suç kalmayacak. Konu başlığında "Acil" diyen herkese bir gün beklemesi gerektiğini itina ile öğreteceğiz.

Kurallara uyduğunuz sürece sorun olmayacaktır. Ben 1,5 yıldır forumdayım sadece 1 kere yanlış yere konu açmaktan uyarı cezası yedim.

Kurallara uyduğunuz sürece sorun olmayacaktır. Ben 1,5 yıldır forumdayım sadece 1 kere yanlış yere konu açmaktan uyarı cezası yedim.

Bu konuda rekor kimde acaba. Merak ettim şimdi :)

Geri
Yukarı