Technopat-four sistem alınır mı?

yagiz6

Hectopat
Kek günü
Daha fazla  
TECHNOPAT-FOUR

Bu sistemi almayı düşünüyorum. RAM olarak: GSKILL 32GB (2x16GB) Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL32 DDR5 1.35V AMD EXPO Siyah Dual Kit Ram SSD olarak: GIGABYTE AORUS 500GB 5000E M.2 2280 SSD (5000MB Okuma / 3800 MB Yazma) bu değişiklikleri yaparak alma niyetindeyim.

Anakart iyi midir herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım, yeterli midir? Kasanın PSU'su güvenilir mi ve kasanın soğutma performansı nasıl? G.Skill markasını bilmiyorum RAM'leri iyi midir, uzun kullanımda sorun yaratır mı? AMD işlemci daha önce kullanmadım bu yüzden biraz önyargılıyım performans sorunu olur mu uzun kullanımda ve stok fan yeterli gelir mi?

Ekran kartında iki adet model var ve aralarında fiyat farkı yok. Gigabyte'ın eagle ve Windforce modelleri arasındaki fark nedir?

Ek olarak elimde fazlasıyla depolama var ekstra bir depolamayı o yüzden eklemedim. Ve sistemi 6-8 ay kadar 1080p kullanacağım sonrasında 2K'ya geçeceğim. Darboğaz sorunu yaşar mıyım? Bu fiyatta başka sistem önerilerinize açığım.

Bu benim paylaştığım sistemde ne isteğinize uymuyor?
Senin paylaştığın sistemi ben de listeme ekledim. Bu hazır sistemlerde çeşitsizlik çok kötü. Mesela senin paylaştığın sistemlerdeki SSD'ler çok kötü. İyisini seçsen 1TB da 1, 5K fiyat artıyor.

Tam 34bin oluyor. Bahsettiğiniz sistem hangisi?
Ben düzenleyince 38k ya çıkıyor :D. A serisi anakart tırt, 7600X ekliyorum, RAM, SSD derken 38 oluyor. İsteklerim doğrultusunda F/P sistem bulamadım.
.

Yeni konular

Geri
Yukarı