Technopat güvenilir mi?

Arkadaşlar siz beni yanlış anladınız galiba. Ben sadece uzun süre technopata girilmezse hesap kilitleniyor mu? Gibi demek istedim yine de hepinize teşekkür ederim. :(

Technopat özel bilgilerinize ulaşmıyor. Şüphenizde kararsızım ve zaten çoğu site adam gibi korunuyor öyle kolay olmuyor dediğiniz eylemler.
Recep Baltaş, Konum Bilgini öğrenmek istiyor! diye bildirim her an alabilirim diye tedirginim bende.

Neden bu kadar dalga geçilmiş? Tamam Technopat sitesinde Technopat güvenli mi şeklinde konu açmak mantıksız ama gereksiz üzerine gidilmiş. Konu mizah ve eğlence kategorisinde değil. Konuya gelirsek uzun zaman sonra hesabın kendi kendini silme gibi bir durum yok.

Arkadaşlar bence bunu sorması doğal daha yeni üye demek ki ben de ilk geldiğim zamanlarda burayı 18 yaşındakilerle dolu bir yer sanıyordum ama meğerse öyle bir yer değil benim kendi yaptığım tarayıcım ile de aynı şeyi söylediler çünkü ilk defa böyle bir şey ile karşılaştılar.

Bence ünlü oldunuz bu konuyu açarak, el sallayabilirsiniz. Bütün TikTok videolarında bu konuyu göreceğiz, arka fonda hareketli klarnet müziği ile.

Hocam uzaktan yakından alakası yok. Gerçekten sadece bazı sitelerde olan uzun süre aktif kalmayınca hesap dondurulması burada da var mı diye merak ettim.
Neden bu kadar dalga geçilmiş? Tamam Technopat sitesinde Technopat güvenli mi şeklinde konu açmak mantıksız ama gereksiz üzerine gidilmiş. Konu mizah ve eğlence kategorisinde değil. Konuya gelirsek uzun zaman sonra hesabın kendi kendini silme gibi bir durum yok.

Sağ olun hocam aradığım cevap.

Yeni konular

Geri
Yukarı