Technopat hakkındaki düşüncem

Gofret1923

Picopat
Daha fazla  
Çok bir katkım yoktu zaten. Moderetörlerin başına buyruk, saçma ve gereksiz cezalarını saymazsak güzel bir forum.

Son olarak bir eleştiri yapmak gerekirse bazı moderetörlerin hayattaki otorite eksikliğin bu forumun insanlarından çıkardığını düşünüyorum.

Gerçek hayattaki otorite boşluğunuzu forumda değil, gerçek hayatınızda halletmeniz lazım.

Technopat moderetörleri bu tarz kişisel problemleri aştığı zaman daha iyi olacaktır.

Tabii ki öz eleştiri yapacağım.

1662080073541.png

1662080132160.png

1662080225740.png

1662080263551.png

İnsanları aşağlarcasına "Saçma sapan, avukatlık yapmak için yanlış konudasın" tarzı yorumları atan insana.
"Sana verebileceğim bir önerim yok, ben de verdiğin cevabın saçma olduğunu düşünüyorum, teşekkür ederim" dediğim için ceza aldım.

Bu şahıs kimdir, nedir bilmem ama yediğim bu ceza bana Technopat moderetörlerini ya keyfi bir şekilde ban attığını, ya da bu kullanıcının yakını olduğu izlenimini veriyor.

Attığım geri rapor bildirimininde reddedilmesi bunu kanıtlar nitelikte.

1662080479521.png

Öz eleştirinin sadedine gelecek olursam, bir daha bu şekilde bu duruma gelirsem yine karışacağım ve fikrimi belirteceğim.
Beni cezalandıran Technopat moderetöründe ayrıca söylemek isterim ki. Benim ceza aldığım mesaj, ikinci mesaj. Madem ki konu bütünlüğüne aykırı oluyor, ilk mesajımı cezalandırsaydın. Ben, konu sahibinin bana yazdığı mesajına cevap verdim.

Son olarak eleştiriye açık olduğunuzu düşünüyorsanız konuyu kitlemeyin.

İnsanlar konu hakkında ne düşündüğünü yazsın ve fikrini belirtsin.
Böylelikle siz de neleri yanlış yaptığınızı görebilir ve kendinizi geliştirebilrsiniz.

Hesabı sileceklerini zannetmiyorum ama birçok konumun insanlar tarafından faydalı görüleceğini düşünüyorum.
Özelikle İngilizce konularıma bakmanızı tavsiye ederim. ESSAY yazarken size fikir verebilir.

Forumdaki son konumdur. Elimden geldiği kadar katkı sunmaya çalıştım, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son olarak bir eleştiri yapmak gerekirse bazı moderatörlerin hayattaki otorite eksikliğin bu forumun insanlarından çıkardığını düşünüyorum.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Onun dışında güzel forum, konulara hemen cevap geliyor. Konular ve kategoriler genel olarak düzgün.

Bu kanıya nereden vardınız? Forumda açılan konulardan mı? :)

Hem öyle hem de insanların konuşmaları çok hard kalıyor. Basit konuşamıyorsun illa kendi reklamını yaparak gereksiz sözler kullanman lazım ki karşı çıkmasınlar yoksa çekilmiyor herkeste bir sinir birikmiş ve burada bizi yerden yere vurarak boşaltıyorlar gibi gözüküyor bence. Geneli dedim ama bazen istisna kişiler çıkabiliyor.

Hocam saçma sapan sorular soranlar mı dersiniz yoksa düzgün sorulara saçma sapan cevap verenler mi? Yani kanepeye uzanıpta telefondan hiç tanımadığın birisine laf atmak veya küfür etmek kolay. Sıkıysa aynı şeyi gerçek hayatta yapsınlar. Yani insanlık nereye gidiyor. Örneğin YouTube'a adam bilgilendirici bir video çekiyor ama yorumlarda birçok kişi 'sen çok akıllısın zaten' diyor. Tamam sen biliyor olabilirsin ama bilmiyenler de var. Niye adamı tersliyorsun. Ve işte böyle nankörler yüzünden o adam bir daha YouTube'a video atmıyor. Moderatörlere gelecek olursak hepsi aynı diyemem. İçlerinde iyi olanlarda var. Ama bazıları kendini bir şey sanıp kafasına göre istediğine ban atıyor. Ve o banlanan kişi bir şey soracaksa da soramıyor. Bunların hepsi kul hakkı. Ama böyle kendini bir şey sananlar bilmiyorlar ki ahiret te bunun bir karşılığı olacaktır.

Neyse çok uzadı. Hayırlı cumalar.

Hatalısınız, Technopat forumunda hep bu sorunu görmekteyim. Adamın sorduğu soru dışında cevap vermek. Mesaj ve ilgi kasmak için yapılmış yorumunuz.
Düşüncelerinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim. Duyar kasmak gibi bir amacım yok. Neyden duyar kasacağım, ne elde edeceğim ki?
Yanlış gördüğüm ve kendimce fikrimi belirttiğim şey sizin için duyar oluyorsa o sizin probleminiz.
Beş mesaj ile Technopat'ın bu sorununa nasıl büyük bir şekilde denk geldiniz ve konuştunuz şaşırtıcı.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @sasi @1x2x3x4x
Görüşleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

Geri
Yukarı