Technopat iç savaşı ve beğenmemeciler

Makaleler
3
Daha fazla  
Foruma bugün gelen özellik dolayısı ile, yakın zamanda forum için beğenme ve beğenmeme üzerinden iç savaş çıkması olası. Yakın zamanda beğenmeme butonu ile ilgili açılan konuları gördüm ve konularda beğenmeme atan üyeler yanı sıra beğenme atan üyeler de vardı. Ve hatta bazı yorumlarda birbirine eşitti. Bu bize gösteriyor ki, bu özellik kaos getirecek, belki de forumu ikiye bölecek. Facebook'ta bulunan HAHA'cılar dediğimiz kitle beğenmeme butonu ile foruma taşınırsa eğer yine Facebook'ta bulunan Üzgüncü arkadaşlar da forumda beğenme butonu aracılığı ile foruma taşınabilir. İlk dönemlerde belki üye artışı diyebiliriz ama gelecekte bir içsavaşa şahit olacağımız kesin.

1651663615910.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Beğenmeme kavgaları başlasın şimdi. :D

Zaten bunu getirenler de bir şeye yaramayacağını bilerek getirdiler. Maksat kendilerine diktatör dedirtmemek, kullanıcıların istediği şeyi yapıp nasıl beklediklerinin tam aksine sonuç yaratacağını göstermek. Tabii bunlar olurken de ofiste kendi aralarından sağlam bir geyik çevirecekler. :D

Not: Beğenmeme ifadesi bırakanları raporluyorum, gereksiz ifade atma cezasını yesinler 1 ay akıllansınlar.

Şaka, umurumda değil bir mesajıma hangi ifadenin bırakıldığı. Takmayın şu tür şeyleri.

Son düzenleme:
Foruma bugün gelen özellik dolayısı ile, yakın zamanda forum için beğenme ve beğenmeme üzerinden iç savaş çıkması olası. Yakın zamanda beğenmeme butonu ile ilgili açılan konuları gördüm ve konularda beğenmeme atan üyeler yanı sıra beğenme atan üyeler de vardı. Ve hatta bazı yorumlarda birbirine eşitti. Bu bize gösteriyor ki, bu özellik kaos getirecek, belki de forumu ikiye bölecek. Facebook'ta bulunan HAHA'cılar dediğimiz kitle beğenmeme butonu ile foruma taşınırsa eğer yine Facebook'ta bulunan Üzgüncü arkadaşlar da forumda beğenme butonu aracılığı ile foruma taşınabilir. İlk dönemlerde belki üye artışı diyebiliriz ama gelecekte bir içsavaşa şahit olacağımız kesin.

Eki Görüntüle 1377747

Asıl bu daha iyi oldu çünki şu toxic ''Haha'' emoji iç savaş çıkartırdı.

Herkesin herhangi bir mesajı beğenmeme özgürlüğü var, şahsen kızgın butonundan daha hoş olduğunu düşünüyorum. Birisi beğenmediyse üzerinden drama yaratmak kişinin kendi sorunudur. Pekala "neden beğenmedin, bir yanlış mı var?" diye etiketleyip sorabilirsiniz de.

Bence forum içerisindeki bazı şeyleri aşırı abartıyoruz. Beğenmeme, kızma, gülme gibi bir dolu simge var. İsteyen hissiyatına göre isteyen durduk yere kullansın. Kaldı ki beğenilmeyen bir şey hakkında da ifade olması gerekiyordu. Alışılır zamanla.

Geri
Yukarı