Technopat için yaş sınırlaması gelmeli

O zaman şöyle olabilir, 18 yaş altı hesaplar Veli denetimiyle açılır. Veli onayı tarzı bir şey gerekir.
Hiçbir ailenin sırf bir sitede hesap açılması için uğraşacağını sanmıyorum. Hele ki Türkiye gibi bir yerde teknoloji kullanımı bilen veli sayısı hangi oranda? Ona da bakmak lazım.

Bu tür şeylere gerek yok bana göre. Rapor sistemi oldukça yeterli. Her yaş için geçerli kurallar. :)

O zaman şöyle olabilir, 18 yaş altı hesaplar veli denetimiyle açılır. Veli onayı tarzı bir şey gerekir.

Gerçekten açtığın konu ve yazdığın cevapları çok gereksiz buluyorum. Bu forum sitesinde 15 yaşından küçük çocukların sana veya kime ne zararı varda bu forumda olmasınlar aksine çoğu konuda yardımı dokunan küçük yaşlı arkadaşlar var bence konu daha fazla uzatılmamalı.

O zaman şöyle olabilir, 18 yaş altı hesaplar Veli denetimiyle açılır. Veli onayı tarzı bir şey gerekir.
Oldu, bir de kaymakamlıktan izin kağıdı alsınlar. Lazım olur. Hangi veli uğraşır bunlarla? Şuan çoğu velinin teknoloji bilgisi ne durumda? 15 yaş altı toxic biri varsa raporla. Moderasyon süs mu bu forumda?

Yeni konular

Geri
Yukarı