Technopat kahinler ekibi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bu arada bunu yaptığım için çoğu üyeden özür diliyorum gruptan bazı kişileri çıkartıyorum çünkü çok fazla olduk. Grupta kalanlar
@321147.
@arasyuksel.
@PustiPowerV2
@hadwiger.
@68055.
@PesimistKafa.
@Chloe Price.
@Lockheed.
@647624518

@321147 kurucu yazacaktım üstünü karaladım işaret o @Samotne Ciasteczka @RPM @TÇB @MisakiTaro katılacaksa alımları bekliyorum @292941 yok sanırım.
Etiketledigim arkadaşlar grubun amacı mesela boyum 1.80 uzar mıyım gibi konularda hepinizi etiketliycem ve sohbet edip arkadaşın uzayacağını veya uzamayacağını yazacağız bazı sistem toplama konusunda bütçe vermeyen arkadaşlar gibi bütçelerini tahmin edeceğiz eğlenceli olur.
:) Tamamdır.

Arkadaşlar bu arada bunu yaptığım için çoğu üyeden özür diliyorum gruptan bazı kişileri çıkartıyorum çünkü çok fazla olduk. Grupta kalanlar
@321147.
@arasyuksel.
@PustiPowerV2
@hadwiger.
@68055.
@PesimistKafa.
@Chloe Price.
@Lockheed.
@647624518

@321147 kurucu yazacaktım üstünü karaladım işaret o @Samotne Ciasteczka @RPM @TÇB @MisakiTaro katılacaksa alımları bekliyorum @292941 yok sanırım.
Yer varsa ben de katılayım bari.
meditation-1384758_1280.jpg

@321147.
@arasyuksel.
@PustiPowerV2
@hadwiger.
@68055.
@PesimistKafa.
@Chloe Price.
@Lockheed.
@647624518

Etiketledigim arkadaşlar grubun amacı mesela boyum 1.80 uzar mıyım gibi konularda hepinizi etiketliycem ve sohbet edip arkadaşın uzayacağını veya uzamayacağını yazacağız bazı sistem toplama konusunda bütçe vermeyen arkadaşlar gibi bütçelerini tahmin edeceğiz eğlenceli olur.
Aha! Bir boy konusu geldi. Hemen bizi etiketle.

Yer varsa ben de katılayım bari.
Konu açıldığında Technopat:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@321147.
@arasyuksel.
@PustiPowerV2
@hadwiger.
@68055.
@PesimistKafa.
@Chloe Price.
@Lockheed.
@647624518

Pek anlayamadım. Şimdi biz bütçesini yazmayan insana ne yapacağız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı