Technopat Kalitesi Düşüyor

Aşk diye bir kategori açsalar, ardından da kategori engelleme özelliği gelse çok iyi olacak.
Zaten eskisi gibi bilgili üye kalmadı.
Kesinlikle katılıyorum. Bu kaçıncı konu bilmiyorum ama yönetimin bu konuları umursamadığı çok belli.

@MisakiTaro da ne ara bıraktı?
Ben de @Samotne Ciasteczka gittiğinden beri ne ekipman önereceğimi halen bilemez oluyorum.

Sizinle aynı görüşteyim...

6-7 ay olmuştur. Ben bu forumda eskiden (2016-2017) hesap açmadığıma şu an üzülüyorum şu anki bilgilerimin belki de 3 4 katı daha fazla bir şeyler bilirdim. O zamandan beri Montezuma, bilgisayar kurdu gibi hocalarımı severdim. En azından birileri gidiyor ama bizim @Yener K. başkan burada hala.

Ceza artsa kimse kullanmaz ki, başka platformlara geçerler, çünkü kullandığın hizmetin rahatlığı önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef şu aralar hep aşk konusu var onun yerine aşk konusu açılsın daha mantıklı olur.

Kesinlikle katılıyorum. Bu kaçıncı konu bilmiyorum ama yönetimin bu konuları umursamadığı çok belli.
Cevap verilen yok, birkaç tanesini gördüm orada da sadece "görmezden gelin" deniliyor. Görmezden gelmekle kalite düşmüyorsa ülkenin kötü durumunu da görmezden gelelim. Görmezden gelmenin bir çözüm olmadığını biliyorlar ama ellerinden bir şey gelmiyor. O aktif kitleyi kaybetme riskini çoğu yönetim alamaz, normal olarak da böyle olması lazım ama siz "kaliteli bir ortam" istiyorsanız; riskler almanız gerekli.

Dedikleriniz çok doğru ama forum ilk açıldığı zaman bile çok caydırıcı cezalar yok muydu? O zaman niye bu kadar tedbirli değillerdi? O zamanlarda rakipleri ile arasında adeta uçurum kadar fark bile vardı.

Şu an aktiflik konusunda açık ara farkla birinci sırada diye biliyorum Technopat'ı. Geçmişte yapıldıysa şimdi de yapılır diye düşünüyorum.

Hatta Recep Baltaş bir konusunda üye kaybetme olayı hakkında bir yorum yapmıştı ve umurlarında olmayacağını söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.

Nasıl görmezden gelelim ki? Nereye baksam aşk konusu. Forumdan soğudum iyice zaten. Eskiden her gün deli gibi yazdığım foruma gün içinde 2-3 mesaj anca yazıyorum artık. Çok yakında son kalan bilgili üyeler de gidecek. Türkiye'de forum kültürü bitti galiba.

Şu an aktiflik konusunda açık ara farkla birinci sırada diye biliyorum Technopat'ı. Geçmişte yapıldıysa şimdi de yapılır diye düşünüyorum.

Değil. Söylerdim uyarı yemek istemiyorum.
Hatta o forum Technopat'ı 3-4'e katlar.

İlk açıldığı zaman daha katıydı kurallar. 1 gün ceza alıyorlarmış üyeler.
Bu son aylarda iyice saldılar ceza olayını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…