Technopat kedi lobisi

Aidat olmasaydı gelirdik.

Dosya Ekleri

• 111.jpg
    111.jpg
    132,9 KB · Görüntüleme: 56
Bizim de geceleri balkonda yatan bir kedi var. Kesin @Handsome Reis ile bağlantısı vardır.

Ben de kedi severim.

Eki Görüntüle 290891

Ulan siz örgüt falansanız o zaman iş yaş. Gerçi ben de örgüttenim, biliyorsunuz. Tüm kedileri örgütleyip dünyayı ele geçirebiliriz aslında.
Pis kediler sizi. Umarım bir gün bıyıklarınız falan dökülür öyle dımdızlak kalırsınız.

Kedi görmekten bıktım, yeter lan, bir de örgüt kuracağız diyorlar. Bir gidin lan, bizim sokaktaki Karabaş'ı üzerinize salarım, grubunuzda kedinin k'si kalmaz.

Size suikast düzenlemesi için göndermiştik.[emoji1]

Bizim de geceleri balkonda yatan bir kedi var. Kesin @Handsome Reis ile bağlantısı vardır.

Ben de kedi severim.

Eki Görüntüle 290891

Ulan siz örgüt falansanız o zaman iş yaş. Gerçi ben de örgüttenim, biliyorsunuz. Tüm kedileri örgütleyip dünyayı ele geçirebiliriz aslında.
Pis kediler sizi. Umarım bir gün bıyıklarınız falan dökülür öyle dımdızlak kalırsınız.

Kedi görmekten bıktım, yeter lan, bir de örgüt kuracağız diyorlar. Bir gidin lan, bizim sokaktaki Karabaş'ı üzerinize salarım, grubunuzda kedinin k'si kalmaz.

Size suikast düzenlemesi için göndermiştik.[emoji1]
Ajanımızın fotoğrafı bu.
Görenler miyav demezse öldürüyor.
20180406_121520.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı