Technopat klavye toplamalı

Akbaba İsmet

Hectopat
Makaleler
2
Yabancı kanallar klavye toplama videoları çekiyor ve mükemmel oluyor cidden, Türkiye'de bu içerik yaygın değil maalesef. Technopat YouTube kanalı şöyle güzel bir klavye toplama videosu çekse güzel olmaz mı? @Recep Baltaş @Ali Güngör
Örnek olarak bir kanal böyle güzel bir video hazırlamış:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat böyle bir video çekerse bence çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft marka klavyelerin gözünü seveyim. Yok oydu buydu derdi yok. Minimum fiyata maksimum performans. Bazıları forumdaki insanlardan daha yaşlı. Bu tarz klavye toplamalar bana saçma geliyor, onun yerine bahsettiğim klavyeleri kullanmayı tercih ederim. Takur tukur ses yok, hissiyat yok. Sadece saf klavye performansı.

Microsoft marka klavyelerin gözünü seveyim. Yok oydu buydu derdi yok. Minimum fiyata maksimum performans. Bazıları forumdaki insanlardan daha yaşlı. Bu tarz klavye toplamalar bana saçma geliyor, onun yerine bahsettiğim klavyeleri kullanmayı tercih ederim. Takur tukur ses yok, hissiyat yok. Sadece saf klavye performansı.

Bence mekanik olması daha güzel oluyor, bir şey yazdığını hissediyorsun en azından.

Bana biraz saçma gelmedi değil. Yani klavye nede olsa. Onlarca marka model varken bu biraz saçma geldi bana. Ha yapılırsa köstek olmam. Aslında isteyen varsa ileri tarihlerde böyle şeyler yapılabilir.

Bana biraz saçma gelmedi değil. Yani klavye nede olsa. Onlarca marka model varken bu biraz saçma geldi bana. Ha yapılırsa köstek olmam. Aslında isteyen varsa ileri tarihlerde böyle şeyler yapılabilir.

Hocam bu zaten hobi amaçlı yapılıyor, yani pc toplama gibi yaygın ve önerilen bir şey değil.

Geri
Yukarı