Technopat konu silme ya da içerik değiştirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

watchdogs123p

Kilopat
Yer
İstanbul
Technopat'ta "internet hızım multiplayer oyunlardaki başarımı etkiler mi?" Başlıklı bir soru sordum. Bu soruda iki görsel paylaştım. Ama ikinci görseli yanlışlıkla paylaştım ve bu görsel kişisel nedenlerden dolayı görülmesini istemediğim bir görsel. Ya "internet hızım multiplayer oyunlardaki başarımı etkiler mi?" Başlıklı sorum silinsin ya da sorunun ikinci görseli silinsin. Soruyu gizlemek gibi bir özellik varsa o da olur. Buradan moderatör arkadaşlara sesleniyorum. Katı kurallar size bir şey kazandırmaz. Biraz empati yapın. Kendinizi başkasının yerine koyun. Aynı şeyin sizin başınıza geldiğini düşünün. Ben sorumun silinmesini ya da sorudaki ikinci görselin silinmesini istiyorum ve bu benim için çok önemli. Lütfen gerekli değişiklikleri yapın. Böyle bir seçenek olmak zorunda. Talebim kabul edilmezse büyük ihtimal bu sitede yeni bir konu açabileceğimi sanmıyorum.

İkinci görsel zaten silinmiş diğer moderatör arkadaşlar tarafından.

Konu silme yapmıyoruz fakat bu tarz durumları bize rapor edebilirsiniz.

Benim konuyu açtıktan sonra haberim oldu görselin silindiğinden. Bu konuyu da gereksiz yere açmış oldum. Bu konuyu silemez misiniz şimdi? Bir dahaki sefere dikkat ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı