Technopat korsana kısmı bir destek getirmeli mi?

Technopat Korsana Kısmi Bir Destek Getirmeli mi?

• Evet, Yeni Fiyat Politikaları Artık Bizi Bu Yola Sürüklüyor.

Oy: 162 91,0%
  • Emeğe Saygı Daha Önemli.

Oy: 16 9,0%

• Oy verenlerin toplamı
    178
Benim emeğe saygım yok, ben 10 sene önce de korsancıydım bugün de korsancıyım. Yalnızca eskiden emeğe saygı diye çığıranların bugün korsan demesi samimiyetsiz geliyor.

Gerekirse kredi çekin, iki işte çalışın oyun alın. Korsan oynayacaksanız da diğer korsancılar nme yapıyorsa onu yapın. Technopat forumunun amacı bu değil.

Forumun amacı bu değil ben de biliyorum, konu başlığındaki mesajı değiştirdim tekrar okuyun. Bende 10 senedir korsancıydım hâlâ korsancıyım. Korsan indirdiğim oyunların fotoğrafını atmak forumda sorun çıkartmıyor ise 190 200 tane oyun fotoğrafı bile atabilirim. Bunu foruma yansıtmamak ayrı bir şey, korsancı olmak ayrı bir şey. Ha ne yaptım gittim GTA 5'i korsan bitirdim sevdim 100TL verdim. Gittim GoW'u korsan bitirdim sevdim 200TL verdim.

Artık izin verilmeli ki millet gidip saçma salak (Örn: Oyunindir.c’lub) gibi sitelerden oyun indirip sonra foruma gelip PC’me virüs bulaştı diye ağlamasın.

Forumun amacı bu değil ben de biliyorum, konu başlığındaki mesajı değiştirdim tekrar okuyun. Bende 10 senedir korsancıydım hâlâ korsancıyım. Korsan indirdiğim oyunların fotoğrafını atmak forumda sorun çıkartmıyor ise 190 200 tane oyun fotoğrafı bile atabilirim. Bunu foruma yansıtmamak ayrı bir şey, korsancı olmak ayrı bir şey. Ha ne yaptım gittim GTA 5'i korsan bitirdim sevdim 100TL verdim. Gittim GoW'u korsan bitirdim sevdim 200TL verdim.

Benim de arada aldığım 3-5 oyun oldu Witcher 3 gibi ama bu konuda ayrılıyoruz. Kimse kusura bakmasın 1-2 sene önce ortalıkta emek muhabbeti yapanlar, böbürlenerek "korsana destek yok!" diyenler, moderatör korsan oyununa destek soranın konusunu kitlediğinde beğeni yağmuruna tutanlar bugün az ötede ağlayacaklar.

Sen neden bu dönekler ve omurgasızlar için bir ayrıcalık istiyorsun?

Köşeye sıkışınca ciyaklayacağım tabii, oyun ucuzken neden emeğe saygısızlıkda bulunayım? 7.75 oyun 775 TL oluyorsa bu sıradan ve normal bir şey değil, beni köşeye sıkıştıracak ve artık bu ücreti vermememi gerektirecek bir durum. Ha dersiniz emeğe çok saygım var bana https://store.steampowered.com/bundle/6451/Activision_Collection/ bu paketi alabilirsiniz hocam. 5 TL ürüne 5 TL verilir, eskiden 5TL olup 5000TL'ye çıkan ürüne 5000TL verilmez.
Ne bu? Piyasadaki en pahalı oyunların linkini atma yarışması mı? Activision oyunlarına yeni zam yaptı ve en ufak yerel fiyatlandırma uygulamıyor. Bu oyunların bu fiyatı hak edemeyeceğini düşünebilir ve korsan olarak yükleyebilirsiniz ancak zaten size bu konuda yardım edebilecek birçok platform var. Gidip de forumu korsan üssüne çevirmeye ne gerek var? 800₺ ve üstü fiyat etiketine sahip oyunlara zaten kısmi bir destek sağlanıyor, bunun üstü ne olur bilmiyorum.

Ne bu? Piyasadaki en pahalı oyunların linkini atma yarışması mı? Activision oyunlarına yeni zam yaptı ve en ufak yerel fiyatlandırma uygulamıyor. Bu oyunların bu fiyatı hak edemeyeceğini düşünebilir ve korsan olarak yükleyebilirsiniz ancak zaten size bu konuda yardım edebilecek birçok platform var. Gidip de forumu korsan üssüne çevirmeye ne gerek var? 800₺ ve üstü fiyat etiketine sahip oyunlara zaten kısmi bir destek sağlanıyor, bunun üstü ne olur bilmiyorum.
"Örneğin korsan ile ilgili bir kategori açılır, bu kategoride insanlar crack isteğinde bulunur ve link atılır. Bundan sonra olacak her şeyden kullanıcı sorumlu olacaktır. Güvenip indirebilir, güvenmeyip indirmeyebilir. Benim düşüncem singleplayer olan ve belirli bir alt limiti karşılayan (örneğin 250TL) her oyunda Crack'e izin verilebilir."

Sizce? Bence ufak bir destek gelmeli yavaş yavaş, diğer forumlarda ki gibi ufak bir destekten söz ediyorum. Örneğin korsan ile ilgili bir kategori açılır, bu kategoride insanlar crack isteğinde bulunur ve link atılır. Bundan sonra olacak her şeyden kullanıcı sorumlu olacaktır. Güvenip indirebilir, güvenmeyip indirmeyebilir. Benim düşüncem singleplayer olan ve belirli bir alt limiti karşılayan (örneğin 250TL) her oyunda Crack'e izin verilebilir.
Korsan kesinlikle gelmemeli emek hırsızlığından başka birşey değil.

Emeğe saygı göstereceksiniz, kendi oyununuz olsa ve bir sürü insan korsan oynasa hoşunuza gidecek mi bakalım. =D Kimse de babasının hayrına cracklemiyor zaten sizden gizli kim bilir neler dönüyor PC'nizde 🤣🤣

Sazan.avi der giderim.

Emeğe saygı göstereceksiniz, kendi oyununuz olsa ve bir sürü insan korsan oynasa hoşunuza gidecek mi bakalım. =D Kimse de babasının hayrına cracklemiyor zaten sizden gizli kim bilir neler dönüyor PC'nizde 🤣🤣

Sazan. AVI der giderim.

Haklısınız hocam 15 20 TL vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar. :D

Geri
Yukarı