Technopat Kurallarına Uymayan Moderatör

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sisteminiz değişebilir, hâliye imzanız da değişebilir. Aynı sorunla karşılaşan bir kişi imzanızda sistem özellikleriniz yerine başka bir şey yazdığını gördüğü zaman ne yapacak?
Bu kadar düşünceliyseniz, moderatörlerin konuları ve hatta yazıları için de aynı hassasiyeti gösterirsiniz.

Bu kadar düşünceliyseniz, moderatörlerin konuları ve hatta yazıları için de aynı hassasiyeti gösterirsiniz.
Herhangi bir hata gördüğünüzde rapor butonunu kullanabiliyorsunuz.

@OxyMoon

Technopat Sosyal'in 22. kuralına göre
  1. İmzamdaki sistem diyerek sistemi konuda belirtmemek ceza nedenidir. İmzanız değişebilir. Her soruda sisteminizi yazmak zorundasınız. Benzer şekilde imzalara referans gösterilemez.
Sisteminizi konuya yazmak çok mu zor? Ek olarak cezanız bir saat olarak verilmiş.

Eki Görüntüle 536315
Ben neden ceza verildi demedim? Cevap vermek için araştırmaya girmeyin moderatör arkadaşım. Yazan insanları cezalandırmakta saniye gecikmeyip, kendinizden olanları kılıfa uydurduğunuz forumdaki birçok kişinin yakındığı şey. Bunun farkına varın yalnızca. Savunma moduna girmeyin. Katılmıyorsanız ve illa iddia edecekseniz aksini, mesela, ceza verilen moderatörleri gösterin!

Ben neden ceza verildi demedim? Cevap vermek için araştırmaya girmeyin moderatör arkadaşım. Yazan insanları cezalandırmakta saniye gecikmeyip, kendinizden olanları kılıfa uydurduğunuz forumdaki birçok kişinin yakındığı şey. Bunun farkına varın yalnızca. Savunma moduna girmeyin. Katılmıyorsanız ve illa iddia edecekseniz aksini, mesela, ceza verilen moderatörleri gösterin!
Hangi konudan bahsediyorsunuz?

Göstermediğimi nereden biliyorsunuz?
Keza gösterdiğinizi de bilmiyorum.
Bu konuya son mesajımdır. Buradaki birçok insanı yalnızca cezalandırmak için değil, forum amaç ve aslını korusun diye bir gayret gösteriyorsunuz, bunu yaparken üyelere katı, moderatörlere göz yumarak yapmayın. Böyle yapmıyorsanız da öyle bir hareket edin ki bunu anlayabilelim.

Ceza verilen moderatörleri gösterin!
Mesela THE_MILLER. Hatalı bir şey yapması sonucu (yanlış hatırlamıyorsam hatalı ceza vermesi) sonucu görevi alınmıştı. Bu durum kendisinin hoşuna gitmediği için artık Technopat'tan ayrılma kararı almıştı.
Keza gösterdiğinizi de bilmiyorum.
Bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın o zaman.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı