Çözüldü Technopat mesajına fotoğraf nasıl eklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aaeerr

Hectopat
Arkadaşlar mesaja fotoğraf eklediğim zaman ek olarak gözüküyor. Foruma BIOS ile ilgili bir rehber hazırlamayı düşünüyorum ama bu sebepten hazırlayamadım bir türlü. Bazı arkadaşlar mesaj yazarken fotoyu yazıların arasına ekleyebiliyor ancak ben fotoğraf eklediğim zaman mesajın altına ek olarak düşüyor.

[img]lLİNK BURAYA[/img]

şeklinde foto eklemeye çalıştım yine olmadı. Bunu nasıl yapabilirim, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Görseli yükledikten sonra küçük veya tam resim olarak seçip metinlerin arasına da koyabilirsin. Buradaki gibi yüklediğin görselin üstünde gözüküyor:
1669497229235.png
Arkadaşlar mesaja fotoğraf eklediğim zaman ek olarak gözüküyor. Foruma BIOS ile ilgili bir rehber hazırlamayı düşünüyorum ama bu sebepten hazırlayamadım bir türlü. Bazı arkadaşlar mesaj yazarken fotoyu yazıların arasına ekleyebiliyor ancak ben fotoğraf eklediğim zaman mesajın altına ek olarak düşüyor.

[img]lLİNK BURAYA[/img]

şeklinde foto eklemeye çalıştım yine olmadı. Bunu nasıl yapabilirim, yardımcı olur musunuz?
1669497106755.png

1669497145602.png

Gorsel yukle kismi var mesaj atma kismina gelince, veya panoya kopyalayip da yapistirabilirsin.

Bulamiyorum dersen Ctrl+F yap gorsel kelimesini arat 2 3 denemede goreceginden eminim.

Görseli yükledikten sonra küçük veya tam resim olarak seçip metinlerin arasına da koyabilirsin. Buradaki gibi yüklediğin görselin üstünde gözüküyor:
1669497229235.png

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı