Çözüldü Technopat mobil uygulaması indirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Normal, en güncel Android sürümünü kullanıyorsunuz. Program eski nesil Android sürümlerini destekliyor. Geliştirici destek sağlaması lazım.

Android 4.1 ve üstü için çalışıyor normalde. Android 13 için tam olarak destek sağlamıyor olabilir.
Cihazınızı yeniden başlatıp tekrar deneyin olmazsa bir diğer seçenek olarak Xiaomi ise Getapps'den Samsung ise Samsung'un kendi App mağazasından(adını unuttum) indirebilirsiniz ya da direkt APK indirebilirsiniz.

Play Store'den Technopat mobil uygulamasını indirmek istiyordum fakat böyle bir mesaj ile karşılaştım.
"Bu uygulama, Android'in eski bir sürümü için üretildiginden cihazınızda kullanılamaz"
Bir önceki konuyu da sen açtın galiba,
Google gir technopat sosyale gir bildirim gelir, gelmezse link kısmının yanında indirme butonu çıkar.
Ona tıklarsan ekranına uygulama gelir. Google üzerinden girer.
Screenshot_2023-04-12-21-50-05-791_com.brave.browser.jpg

Eğer indirmek için bir yol bulamadıysanız chrome>technopat.net>diğer seçenekler(sağ üstteki üç nokta)>uygulamayı Yükle/Ana ekrana Ekle>Yükle/Ekle artık uygulama Telefon/tabletinin masaüstünde :)

Geri
Yukarı