Technopat Mobilde Google ile giriş yapamıyorum

House of HOO

Decapat
Aylardır kaç kere denediysem de hep aynı şey oldu, bilgisayardan Google ile kayıt olduğum Technopat Sosyal'e telefondan giriş yapamıyorum. Altta bulunan Giriş Yapın>Google kısmına tıklıyorum ancak beni her defasında Yeni Hesap Oluştur sekmesine yönlendiriyor, iyi de ben kayıt olmak istemiyorum zaten kayıtlıyım giriş yapacağım. Öyle olmayınca dedim bari normal girişi deneyeyim bir de, ancak normal bir şekilde kayıt olmadığım için Gmail E-posta adresiyle giriş yapmaya çalıştığımda haliyle hatalı şifre diyor ve giriş yapamıyorum. Diğer seçenekler normal bir biçimde çalışırken (örneğin Facebook ile gayet normal giriş yapabiliyorsunuz) Google ile mobilden neden giriş yapamadığımı anlayamadım. Lütfen buna bir çözüm getirin her zaman bilgisayar elimizin altında bulunamayabiliyor telefondan giriş yapmamız gerekiyor.

Son düzenleme:
Aylardır kaç kere denediysem de hep aynı şey oldu, bilgisayardan Google ile kayıt olduğum Technopat Sosyal'e telefondan giriş yapamıyorum. Altta bulunan Giriş Yapın>Google kısmına tıklıyorum ancak beni her defasında Yeni Hesap Oluştur sekmesine yönlendiriyor, iyi de ben kayıt olmak istemiyorum zaten kayıtlıyım giriş yapacağım. Öyle olmayınca olmayınca dedim bari normal girişi deneyeyim bir de, ancak normal bir şekilde kayıt olmadığım için Gmail E-posta adresiyle giriş yapmaya çalıştığımda haliyle hatalı şifre diyor ve giriş yapamıyorum. Diğer seçenekler normal bir biçimde çalışırken (örneğin Facebook ile gayet normal giriş yapabiliyorsunuz) Google ile mobilden neden giriş yapamadığımı anlayamadım. Lütfen buna bir çözüm getirin her zaman bilgisayar elimizin altında bulunamayabiliyor telefondan giriş yapmamız gerekiyor.
Play Store'da uygulama var onu indirip giriş sağlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı