Technopat Multiplayer ekibi, Battlefield 3 Multiplayer oynuyoruz!

Niye böyle yapıyoruz ki? Etkinlik takvimi oluşturalım. Mesala Pazartesi akşam League of legend,Salı Battlefield 3,Çarşamba Crysis 2.
Hazırlasak böyle birşey fena olmaz diye düşünüyorum. Yada çekiliş gibi bir şey de yaparız. Oyunların ismini bir torbaya atar, çektiğimiz oyunu o akşam oynarız.

BF3 oynarken bilgisayar can çekiştiği ve müthiş(!) oynayışım sayesinde takımın yenilmesine neden olacağım için katılmadım :D DotA 2 için etkinlik yapılınca gelirim. LoL'ü bırakmasaydım ona da gelirdim :)

Niye böyle yapıyoruz ki? Etkinlik takvimi oluşturalım. Mesala Pazartesi akşam League of legend,Salı Battlefield 3,Çarşamba Crysis 2.
Hazırlasak böyle birşey fena olmaz diye düşünüyorum. Yada çekiliş gibi bir şey de yaparız. Oyunların ismini bir torbaya atar, çektiğimiz oyunu o akşam oynarız.

Herkesin takvimi uymayabilir. ;)

Video ne zaman yükleniyor? İzleseydik.

Videoyu renderladım. 33 dk'lık 35 GB'lık bir video. Renderla 1.01 GB'a düştü. Yani yüklenmesi biraz uzun sürebilir. Mağlum upload hızı yerlerde. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı