Technopat Multiplayer Ekibi League of Legends etkinliği

Yeniden başka bir etkinlikle buradayız arkadaşlar. Bu cumartesi League of Legends oynuyoruz. Etkinlik saat 21:30 da başlayacak, katılmak isteyen ilk 9 kişi rastgele takım ataması ile seçilip, oyuna başlanacaktır. Oyuna katılmak isteyenler oyun ID'lerini duruma belirtecekler. Oyun vakti geldiğinde eklemiş olduğum kişileri özel odaya davet edeceğim ve oyun başlamış olacak.

Not : Oynayacağımız oyun tamamen eğlence amaçlıdır. Oyuna katılacak kişiler arasında berbat oyuncular çıkabilir. Karşı takımın kolay kasılmasını ve size oyunu kaybettirmeyi sağlayabilir. Böyle durumlarda küfür eden, özellikle arkadaşı o an öldüğünde "noob" gibi takı kullanan kişiler gelecekse, hiç gelmesinler daha iyidir. Amaç eğlenmek, gezegeni kurtarmak değil!

Etkinlik günü : 1 Mart Cumartesi.

Etkinlik saati : 21:30

Oyun harita : Sihirdar Vadisi. (Duruma göre, Uğursuz Koruluk)

Oyun Server : Türkiye

Not : Katılacak kişi sayısı 4'ten aşağı olursa etkinlik yapılmayacaktır. Yeterli kişi toplanırsa video çekilip foruma koyulacaktır

Takımlar : Mavi Takım :
Raşit Gönenç (FatalrymeR)
OnurB (Narsisist)
HighPixel (GangsMan.)
Hiko (Bonamassa)
Aykut Tosun (ayket)

Mor Takım :
Equinox1907
Faruk D. (HangMan002)
Ahmet Özenir (GamerScorpion)
nevzatsenturkk (Kuraltanimaz07)
Sercan Yeşil (Sh4dowmAn)

Seçimler "Random.org" adlı siteden, 1 den 10'a kadar isimlere numaralar verilerek, rastgele çıkan rakamlar sonucu oluşturulmuştur.

Not : Saat 21:30 dan itibaren bekleme süresi 10 dk'dır. Eksik olunursa duruma göre ya oyuna hemen başlanacak yada etkinlik iptal olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben düşünüp yorumu bu cevabı yazmadan önce silmiştim. :) Her zaman olan şeyler... Başıma geldi. Bunu da geçtim bekleyen tarafta oldum. Sinirlenecek bir şey yok. :)

Merak edenler için attığım yorum şuydu: Gelmeyen bir kişi çıktı. (Varan 1) :D

O kişi de benim maalesef :( . Eve yeni girdim anahtarı unutmuştum. O yüzden giremedim. Cezam ne?

Evet arkadaşlar etkinliğimiz sona ermiştir. 2 ayrı video çekilmiş olup, videolar birleştirildikten sonra ayrı bir konu başlığı altında paylaşılacaktır. Kendinize iyi bakın, sonraki etkinlikte görüşmek üzere. :)

O videoları silin ya hiç atmayın. :D

- - - Güncellendi - - -

ntKsisH.jpg

Rakip Jinx...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı