Technopat.net 10fastfingers yazı yazma yarışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1651328897972.png

17:00'a kadar bekledik ve herhangi bir kayıt gelmedi. Moderatör arkadaşlar kullanıcıya sahtekarlıktan ötürü cezasını verirse seviniriz. Hile olduğunu istatistikler ile kanıtlamıştık, kayıt atmaması da başka bir kanıt olmuş oldu. @453482 @Lord Raiden @Ecmel
Kazanana odul falan mi var? Kendi kendini kandiriyordur eger boyle bir durum varsa.

Telefondan 10 tane yazdım 😎
Bilgisayara geçince denerim.

Anti-cheatı da geçtim fakat neden scoreboard'a dahil etmediklerini anlamıyorum.

Competition yerine normalini yapıyormuşum, şimdi oldu.

Bu sitede 15 saniyelik testte 104 yapmıştım. Yani 15 saniyede yazdığım kelime çarpı 4.

Yani konu açıp hile kullanarak yalan dolan ile milleti kandırmaya çalışıyor arkadaş. Bunun bir cezası olmalı bence.
Aslında konuyu eğlence amacı ile açmış, arkadaşın hile olduğunu düşünüyorsan kendi skoruna bak yeter. Kazanana moderatör arkadaşın dediği gibi ödül falan yok, çok kasmışsınız. Arkadaştan kayıt istedikten sonra uzatmasanız da olurmuş.

Bizi sinir eden şey arkadaşın gelip burada ilgi istemesi. 200 WPM üstü yaptıktan sonra tapmamızı falan bekliyordu herhalde. Gelip bir forumdan ilgi istemeyin arkadaşlar. Gidin ananızdan babanızdan arkadaşlarınızdan isteyin o ilgiyi.

Aslında konuyu eğlence amacı ile açmış, arkadaşın hile olduğunu düşünüyorsan kendi skoruna bak yeter. Kazanana moderatör arkadaşın dediği gibi ödül falan yok, çok kasmışsınız. Arkadaştan kayıt istedikten sonra uzatmasanız da olurmuş.
Konuyu sırf hilesini bir yerlerde kullanmak için açtığı kesin. Hani hilem var bari forumlarda turnuva paylaşıp hileyi birilerine göstereyim de millet yetenek sansın tarzında. Yani hile kullandığı ispatlandı zaten, ben bu şekilde konu açıp bir de hile kullanarak hileyi insanlara yetenek olarak tanıtmayı yanlış bulduğum için üzerine gittim. Bir daha yapmaması için. İnkar da ediyor çünkü.

Konuyu okudum. Cok kasmaya gerek yok bence ama yine de bu mesaja hak verdim:
Yani konu açıp hile kullanarak yalan dolan ile milleti kandırmaya çalışıyor arkadaş. Bunun bir cezası olmalı bence.

O yuzden konuyu sadece konu sahibi cevap verecek sekilde kilitliyorum. Geldiginde videolu kanit sunmazsa uyari verecegim. @Emre.Upset
Konu sahibi hala giris yapmamis. Arada kontrol ediyorum burayi. :)

Uyari verildi. :)
Insanlarin zamanini bosuna harcamayin.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı