Technopat.net yeni görünüm

Ben mobilden giriyorum mobil sürümü de kötü olmuş beğenmedim. Siyah olsun iyi güzel de çok yoğun olmuş. Ve mobile haber başlıklarında Türkçe karakter olmayınca, I'lar falan kötü gözüküyor.

DKFJWy6.png

Bence böyle olmalı. Tarihe göre veya popülerliğe göre sıralama olacak ve en sağ altta 4 veya 6 küçük kutu olacak. en sağ alttaki ise son 50 yazıya erişmemizi sağlayacak mesela.

- - - Güncellendi - - -

z6s1qh0.jpg

Hata birkaç dakika uğraşıp şöyle bir şey yaptım.

Ve anasayfada iletişim panelinin bence en sağda olması gerekir. :)

Artı olarak da anasayfada en aşağıya inildiğinde yukarı çıkmak için ok işareti geliyor. Onun altına yukarı çık yazılırsa görevini tam manasıyla görür, yoksa fark etmek zor. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Start Menüsü gibi de olabilir, yana doğru kayan bir site yapılabilirse tabi.

Tasarım değişmiş. :)
Bir öneride benden olsun powerturk.com sürmanşet kısmı gibi onun gibi olmasın Technopat'a özgü kartlar şeklinde.
Teknoloji, inceleme, sistem tavsiyesi başlıkları için kartlar kullanılabilir, ilgili karta tıklanır hop istediğimiz kart. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı