Technopat Öneri Konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Öneri konusu yoktu ben acayim dedim.

Bir arkadas elestiri , sikayet ve öneri tarzi bir konu istemisti. Bu actigim sadece öneri konusudur.

Benim nacizane önerilerim söyle;

• Bazi sitelere resim ekleyip burda yayinlayabilme. Zira her defasinda resmi sosyal'e yüklemek yerine imgur gibi büyük sitelere eklenip burda paylasilabilir. Ha tamam resimi sadece sosyal'e yükleme zorunlulugu seo vs. acisindan düsünülmüsse ona sözüm yok.
  • Alternatif Hayat kategorisine yazdigimiz iletilerin, mesaj sayisina etki etmemesi. Sadece teknik kategorilerde yazdigimiz iletiler, mesaj sayimizi arttirabilsin. (Varsa böyle bir fonksiyon iyi olurdu)
  • Uzaklastirilan kullanicilar ileti ve/veya konulari begenebilsin, bloglara gözatabilsin.
  • Belirli iletiye , statüye yada güvenilirlige (artik nasil takdir edilirse) ulasan üyelere özel ileti hakki verilmesi.

Simdilik bunlar. Belki biri dikkate alinir. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Resim konusunda maalesef sosyal harici diğer sitelere resim yüklemeyi istemiyoruz. Çünkü resimler bi zaman sonra silinebiliyor.
Diğer önerilerinizi dikkate alacağız.

• Imgur da yasaklandığına göre ? :)
  • Şimdilik düşünmüyoruz.
  • Zamanında izin vermiştik ama kötüye kullanım oldu. Bunu da düşünmüyoruz ama cezalı üyelerin bloga göz atabilmeleri gerek. Bakacağız ona da.
  • 2500 mesaj sınırı koyulduğu halde yine kötüye kullanım, yine kötüye kullanım... Düşünelim yine de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı