Technopat Ofisi Hangi Ekran Kartını Tercih Ediyor

Kötü bir şey yazan görmedim hocam ben.

Rahatsız olmuş arkadaşlar ve dile getirmişler.

Çok farkı insanlar da yazmamış zaten. NVIDIA kullanıp köküne kadar savuananları mesela bu konuda göremiyoruz.

Bazı forum fanatikleri falan, bunu üstüme alınmamda sorun yok sanırım. En çok mesajı ben yazdığıma göre.

Yanlış anladıysam, kusura bakma.
Sizin alakası yok. Konuyu bilerek başka yöne çekmeye çalışan bol mesajlılar var. Onlar yıllardır aynılar zaten. Ben sadece konudaki sitemi anlamıyorum. Technopat uzun süredir bu şekilde hareket ediyor zaten.

Sizin alakası yok. Konuyu bilerek başka yöne çekmeye çalışan bol mesajlılar var. Onlar yıllardır aynılar zaten. Ben sadece konudaki sitemi anlamıyorum. Technopat uzun süredir bu şekilde hareket ediyor zaten.

Anladım hocam kusura bakmayın. Emin olmak istedim kendimi farklı tanıtmak veya göstermek istemem ondan sordum.

İlla yazan olacak hocam zaten. kimisinin düşüncesi başkasına uymuyor. Dile getirmek istiyorlar.

Zaten videonun amacı atıyorum sponsorluk vs. Olmasa bile illa yazan olacaktır.

Çünkü siz uzun yılardır tanıyorsunuzdur başkası daha yeni tanımıştır. O yüzden zaten başka bir platforumda olsa öyle bir yazılar dönerdi ki şu anda az çok tahmin edebiliyorsunuzdur.

Dile getirsin insanlar. İçlerinde kalmasın.

Benim düşüncemdir.

Bütçe varsa Nvidia. Bütçe kısıtlı ise AMD.

Bu kadar.

Geri
Yukarı