Technopat olarak devleti yönetseydik ne olurdu?

Technopat vatandaşı.
Teşekkür ederim. Ancak buldum gibi. B-Tech markasını kurar ve RAM, Ekran Kartı ve soğutma sistemleri hatta custom sıvı soğutma kitleri üretir ve ucuza satardım. Hatta limited edition versiyonlarını satardım normal ürüne göre %5 daha fazla fiyata. kar amacım aşırı değil. kazıklamak istemem. insanların mutlu ve sürdürülebilir projeler üzerinde çalışıp dayanıklı parçalar üretirdim.

Mecliste kavga çıksaydı (bazı konularda çakıştıklarından dolayı) @Jira ile @Noble Six birbirine girerdi.
1 defa birbirimizle kavga ediyorsak 50 defa birleşip başkalarını linç ederiz. Bakma bazen birbirimize giriyoruz da 2-3 konu var sadece öyle olduğumuz.

Teşekkür ederim. Ancak buldum gibi. b-tech markasını kurar ve RAM, ekran kartı ve soğutma sistemleri hatta Custom sıvı soğutma kitleri üretir ve ucuza satardım. Hatta limited Edition versiyonlarını satardım normal ürüne göre %5 daha fazla fiyata. Kar amacım aşırı değil. Kazıklamak istemem. İnsanların mutlu ve sürdürülebilir projeler üzerinde çalışıp dayanıklı parçalar üretirdim.

Ben de cep telefonu markası kurardım herhalde. İsmi de Sentra olurdu, işlemcileri sadece Snapdragon olurdu.

Forumda sürekli ban atıldığı için, herkes hapse girerdi.

A : Sen niye geldin yuvacıklı kardeş?

B : Cümle sonuna koyduğum noktayı 1 boşluk ileri koymuşum.

Geri
Yukarı