Technopat Orta Seviye Oyun Sistemi Tavsiyesi

Bunny

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta da yazdığı gibi technopatın önerdiği toplama bilgisayar sistemlerinin ne kadar ideal olduğu hakkında birkaç görüş istiyorum.

received_1790429394526534.jpeg

Bu 2 sistemden daha iyi bir sistem öneriniz var mı eğer yoksa bu 2 sistemden hangisini tercih edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar da zaten technopatın seçtiği kendi parçaları, ben bilgisayardan pek anlamayan bir oyun meraklısı olduğum için sizin görüşlerinize ihtiyaç duyuyorum

Monitörle birlikte 3500 civarı -ki zaten bu tavsiyelerin ikisi de istediğim fiyatta.

Teşekkür ederim. Bunu nereden alıcağımı bilmek ayrı hoşuma gitti :D Kesinlikle göz önünde bulundurcam. SSD olaraksa 120GB Samsung 380 Evo yeter diye düşünüyorum?

SSD şart değil almasan da idare edebilirsin. Lazım olursa da ek 100-200 TL verip alırsın ama ekran kartı, işlemci, monitör, anakart gibi bileşenler sonradan 100-200 TL verip bir üstünü alayım demekle alınamıyor. Bu yüzden bütçeye SSD katamadım. SSd istersen Samsung 380 diye model var mı onu bile bilmiyorum. Şu an 850 serileri yaygın yani eskimiş varsa öyle bir SSD. O fiyatlara ucuz hi-level, kingston gibi modeller mevcut.

Peki şuanki laptopuma o markalardan 120gblik bir ssd taksam onu daha sonra kasayı toplatınca kasaya yerleştirsem bir sorun olmaz degil mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı