Technopat PC Toplama Videolarının Devamı

Yalnız 4790k en erken Eylül ayında çıkacak gene ertelenmez ise o da.

@Recep Baltaş , Babam dün sabah geldi. Akşam konuyu açtım. Aklına takılan birkaç soru var. Gayet olumlu yaklaştı. Yalnız 2 tane soru sordu bende bilemedim ne diyeceğimi istersen sorayım falan dedim tamam dedi. Yani cevapları alabilirsem sistemi siz montaj yapabilirsiniz. Hem ben çok mutlu olurum. Ayrıca babama Türkiye en iyi forum ve en iyi montaj yapabilecek insanlardan olduğunuzu söyledim. Ki şüphesiz. Sonuç olarak vaktiniz olduğu zaman cevap verirseniz çok mutlu olacağım.

Birde forumda 4790k işlemcilerin hala haziran da çıkacağını söyleyenler var. Sizin düşünceniz nedir ? Çıkar mı haziranda ?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş Abi ben Gtx 780 ti lı ve i7 4790k lı sistem toplayacağım. Size yollasam rehber yapar mısınız?

Yaşınıza bağlı. 20 yaşın altındaysanız sanmıyorum yapacağımızı.

Yalnız 4790k en erken Eylül ayında çıkacak gene ertelenmez ise o da.

@Recep Baltaş , Babam dün sabah geldi. Akşam konuyu açtım. Aklına takılan birkaç soru var. Gayet olumlu yaklaştı. Yalnız 2 tane soru sordu bende bilemedim ne diyeceğimi istersen sorayım falan dedim tamam dedi. Yani cevapları alabilirsem sistemi siz montaj yapabilirsiniz. Hem ben çok mutlu olurum. Ayrıca babama Türkiye en iyi forum ve en iyi montaj yapabilecek insanlardan olduğunuzu söyledim. Ki şüphesiz. Sonuç olarak vaktiniz olduğu zaman cevap verirseniz çok mutlu olacağım.

Birde forumda 4790k işlemcilerin hala haziran da çıkacağını söyleyenler var. Sizin düşünceniz nedir ? Çıkar mı haziranda ?

İşlemciler tam olarak ne zaman çıkacak ben de bilmiyorum. Ya da çıksa da TR pazarına ne zaman gelir bilgim yok ama yaşın elvermediği için sistemi Vatan'a monte ettir. PC konusunda biraz anlayan arkadaşlarla montaj yapabiliriz sadece. Sonra parçalardan oluşacak bir sorunda, ya da gayet normal sıcaklıklar olmasına rağmen "neden böyle", "sizin yüzünüzden" gibi durumlarla hiç uğraşmak istemiyoruz.

Sen öyle düşünmeyecek olsan bile bizim hoşumuza gitmez bu durun. Zaten bu yüzden şimdiye kadar sadece tanıdıklarımıza sistem topladık.

Yaşınıza bağlı. 20 yaşın altındaysanız sanmıyorum yapacağımızı.

İşlemciler tam olarak ne zaman çıkacak ben de bilmiyorum. Ya da çıksa da TR pazarına ne zaman gelir bilgim yok ama yaşın elvermediği için sistemi Vatan'a monte ettir. PC konusunda biraz anlayan arkadaşlarla montaj yapabiliriz sadece. Sonra parçalardan oluşacak bir sorunda, ya da gayet normal sıcaklıklar olmasına rağmen "neden böyle", "sizin yüzünüzden" gibi durumlarla hiç uğraşmak istemiyor

Yalnız yaşla iş garantiye alınmaz ama. Ben 20+ yaşı olan insanlardanda sizin dediğiniz gibi "Neden bu parça böyle sesli, neden sıcak" gibi şeyler duydum (Benim topladığım sistemi toplatdıkdan sonra). Pc'de hiç bir sorun olmadığı halde.

Ya Recep abi çok heveslenmiştim. Yaşım 16. Vallaha olsaydı çok güzel olacaktı. Tekirdağ/Çorlu da oturuyorum. Çorlu İMKB Anadolu Öğretmen Lisesisinde okuyorum. Sistem toplamanız dan ziyade sizinle tanışmayı daha çok istiyordum aslında. Yani olay sadece yaş mı? Ayrıca yani merak etmeyin o kadar sorun yapmam. Az çok biliyorum. Neyin ne olduğunu sayenizde öğrendim. Ayrıca forumda sıcaklığı falan çok abartanlar var. Şahsen ben işlemcimi boşta 45-48 derecede kullanıyordum yükte 63 dereceleri görüyordu.:) Ama forumda daha 35 derecede iken bile "Sıcaklıklar Normal mi ?" diye konu açanlar mevcut. Yani sonuçta üzerinden elektrik geçiyor gayet normal. Montajı siz yapmassanız ben yapacağım Vatan'a falan hayatta vermem. En azından kendim özenle yaparım. Takıldığım yerde videolarınızdan yardım alırım. Eğer oda olmaz ise konu açarak yardım isterim. Ama sizin yapmanız çok çok daha güzel olur. Yani babamla aram bu aralar çok iyi hazır onu ikna etmişken sizi de burada yakalamış iken böyle bir şeyi kaçırmak istemem. Yani biliyorum belki sizin için herhangi bir serseri olabilirim. Yani sonuçta tanımıyorsunuz. Gayet normal ama yani montaj sırasında nasıl bir hata çıkabilir ki ? Ben size güveniyorum. Demek istediğim yani size nasıl montaj yaptırabilirim ? İkna etmemin bir yolu var mı ? Yoksa ne olursa olsun insanlari tanımadan yaşımdan dolayı kaybediyor muyum ?:(

Ortalık serseri başıboş insan kaynıyor. Yani tamam sizin işiniz başından aşkın olabilir ve benimle uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. Ama yani lütfen yaştan dolayı hemen bitirmeyin olayı. Aklınıza takılan herhangi bir şey mi var ? @Recep Baltaş

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı