Technopat performans rehberleri sonrası CS 2 açılmıyor

CncMinifix55

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hocalarım merhaba. RAM kullanımını azaltayım derken Technopat'ta önüme gelen her performans arttırma rehberini uyguladım. Her şeyi yapıp restart attım ve CS 2'ye girdim. Tam maça girerken yükleme ekranında oyun sürekli kapanıyordu. Kesin Windows'u bozdum dedim. SFC ve DISM gibi dosya doğrulama komutlarını denedim. Hepsini yaptıktan sonra birkaç defa da restart attım ve şimdi de lobiye dahi giriş yapamıyorum. Oyun hata vermeden direkt kapanıyor.

Yaptığım işlemler:
  • PureRa ile çerezleri kapatma.
  • Windows 10 Debloater'ı PowerShell ile çalıştırma.
  • Bir rehberden Regedit optimizasyon dosyası indirdim.
  • Intel UHD graphic driverini güncelledim.
Son durum bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Format atacak zamanım yok. Yarın sabah tatil için yola çıkacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
MUhtemelen çerezleri kapattığınız için açılmıyordur. Diğer bir ihtimal redegit dosyasından dolayı olabilecek bir hata ki RAM kullanımını düşürmekten bahsetmişsiniz. Oyun gereken RAM'i kullanmadan nasıl açılabilir?

MUhtemelen çerezleri kapattığınız için açılmıyordur. Diğer bir ihtimal redegit dosyasından dolayı olabilecek bir hata ki RAM kullanımını düşürmekten bahsetmişsiniz. Oyun gereken RAM'i kullanmadan nasıl açılabilir?
Çok fazla yöntem denedim hiçbiri olmadı en sonunda format attım.

Zararın neresinden dönülse kardır. Şu an çalısıyorsa problem yok.

Format atmak kadar kolay bir şey yok aslında ama maalesef babam ile ortak kullandığımız için crack Office, AutoCAD indirmem gerekiyor bunlarda uğraştırıyor insanı.

Geri
Yukarı