Technopat rütbe sistemi eleştirisi

@cagancandas hocam kendinizi üzmenize gerek yok. Rütbeye baksalar aramızda hectopat moderatör olan arkadaşlarımız var. Belki daha da olacak. İnsanın faydası ve bilgisi önemli. Bizler niye buradayız bin bilsen de bir bilene sormak için. Foruma yeni üye olan bir yazılım mühendisi olabilir. Rütbesi az diye az şey biliyor mu diyeceğiz. Önemli olan paylaşmak. Katkı sağlamak. Belki siz hiçbirimizin bilmediği bir şeyi biliyorsunuz.

@cagancandas hocam kendinizi üzmenize gerek yok. Rütbeye baksalar aramızda hectopat moderatör olan arkadaşlarımız var. Belki daha da olacak. İnsanın faydası ve bilgisi önemli. Bizler niye buradayız bin bilsen de bir bilene sormak için. Foruma yeni üye olan bir yazılım mühendisi olabilir. Rütbesi az diye az şey biliyor mu diyeceğiz. Önemli olan paylaşmak. Katkı sağlamak. Belki siz hiçbirimizin bilmediği bir şeyi biliyorsunuz.
Haklısınız ben sadece fikir belirtmek için söylemiştim.

Tecnopatta iki yıldır varım, çok şükür ufak sıkıntılar dışında sorun yaşamadım fakat aklıma takılan bir soru var.

Sadece 5 mesaj yazmış biri benden daha önce üye olduğu için rütbesi benden kat kat yüksek. Bence bu rütbe sistemi sadece yazdığı mesaj ve aldığı beğeni sayısına bağlı olmalı. Bir de bence beğenmeme özelliği gelmeli ve bu beğeni sayısına '-1' olarak yansımalı. Amacım asla ayıp etmek değil.

Rütbe sisteminde sorun yok bence. Hem rütbelerin pek önemi de yok.

Geri
Yukarı