Technopat satranç turnuvası (27 Eylül)

Turnuva 27 Eylül 21:00'da açılacak. Süre olarak 5+3 seçtim. Herkese başarılar! Şifre: techno

Turnuva: Technopat Arena: Standard 5+3 rated #rXGibpuS

Katılımcılar nicklerini yazsınlar lütfen ;)

Not: Süre değiştirilmeyecektir, ısrar etmeyin ve berserk mod oynayın. Eğer katılım 5+ kişi olmazsa bir daha açmayacağım.

İyi oynayamam, 5+3 onu da bilmiyorum, sevmem de zaten. Başarılar :)
5 dakika + 3sn hamle başına verilen ek süre.

Lütfen katılın, sizin gibi değerli satranç oyuncularına bu ülkenin ihtiyacı var.
Güzel etkinlik, 5.sınıfta turnuva yapılmıştı, en son o zaman ciddi ciddi oynadım. 8GB bellek kazanmıştım ama daha oynamam.
Size de aynı şekilde.

5 dakika + 3sn hamle başına verilen ek süre.

Lütfen katılın, sizin gibi değerli satranç oyuncularına bu ülkenin ihtiyacı var.

Size de aynı şekilde.
Ne değerlisi hocam 😀. Ben sadece neyin ne olduğunu biliyorum o kadar. Yoksa taktik, kısıtlı zaman içerisinde plan yap ve düşün bana göre değil. Ben anca denk gelirse ve yapacak başka bir şey olmaz ise satranç oynarım. Onu da düşüne düşüne...

Size iyi eğlenceler, hak eden kazansın.

Benimkini yaparsan buradan atabilme şansın var mı?
F/P istiyorsan Netspeed öneririm.
Hmm, tahminden öte cevabım yok ama izin vermeyecekler gibi. Seçimde değişirse, ılımlı biri gelirse başa o zaman olabilir.
Minidump var mı? Varsa paylaşabilir misiniz? Ramler için Memtest86 ile test edin.
Başka bir konuya gerek yok mu peki? Grafikler falan da var.
Şu an ben de giremiyorum hata veriyor Launcher.
3 gün önce 7000 TL paramı dolar yaptığım için düştü. Ben neye yatırım yapsam o şeyin değeri düşer. Düşürmemi istediğiniz bir şey var mı?
Konu sahibi, bahsettiği yazılımları bedava indirmek için site önerisi istiyor. Konu onaylanmadan önce "öneri" ifadesi başlıkta yer almıyordu.
Isınma ve ses sorunu var. Sorun derken arizali gibi dusunmeyin ama cok sesli calisip cok isiniyor.

Kasanın hava akısı iyi ise alinabilir.
Vay be. Neden ara vermiştin?
Arada keçiler da olacak ki firmalar süt sağabilsin. Bilirsin keçi sütü güzel olur.
Sizi yeni turnuvaya bekliyorum :)

Geri
Yukarı