Technopat sistem savaşları

IMG20230521211713.jpg

Kasa içi anakart üzerinden kontrol ediliyor, masa kenarlarında ayrıca şerit led kullandım. Masa İkea evet. Güncellemeler yaptım bilahare yeni görsel yükleyeceğim. Sizin sistemin yanında bizimkinin esamesi okunmaz tabi o ayrı bir konu. Maşallah diyelim.
Ne demek hocam. Önemli olan ahenk, uyum ve zevk. Maddiyat veya şatafat deil.

Hocam Sith kılıcı gibi sade kırmızı bence çok güzel durmuş.

@KafadanKontak hocam güncelleme yapıyorum sisteme, kulaklık alacakken Razer Battle Bundle'ı gördüm, direkt siparişi geçtim. Kulaklığın yanında fare de mousepad da değişti, iyi oldu. Gelince güncellemesini yapacağım.

Hiç bir eksiğin kalmamış gibi. Sana en önemli tavsiyem kasanın ön kapağını değiştirmen olurdu. Özellikle bu kasada biraz önden hava alma konusunda eksiklik var mesh yapısı nedeniyle. İnternette çok güzel sırf bu kasa için yapılmış ön kapaklar var toz filtreli falan. İleride belki düşünürsün.

Aynısını sana da tavsiye ederim hocam @lusie

Son düzenleme:
Hiç bir eksiğin kalmamış gibi. Sana en önemli tavsiyem kasnaın ön kapağını değiştirmen olurdu. Özellikle bu kasada biraz önden ahava alma konusunda eksiklik var mesh yapısı nedeniyle. İnternette çok güzel sırf bu kasa için yapılmış ön kapaklar var toz filtreli falan. İleride belki düşünürsün.
Evet hocam hava eksikliği mevcut görüntüsü de sıkmaya başladı, ileride bütçe bulabilirsem değiştirmeyi düşünüyorum.

Hiç bir eksiğin kalmamış gibi. Sana en önemli tavsiyem kasanın ön kapağını değiştirmen olurdu. Özellikle bu kasada biraz önden hava alma konusunda eksiklik var mesh yapısı nedeniyle. İnternette çok güzel sırf bu kasa için yapılmış ön kapaklar var toz filtreli falan. İleride belki düşünürsün.

Aynısını sana da tavsiye ederim hocam @lusie
Evet hocam on taraf yetersiz kaliyor bi ara alirim.

Herkese tekrar selam arkadaşlar. Setup siyah bir temaya gitti ve bir çok ekipmanla görsel objede değişiklik oldu. Hatta odanın diğer kısımlarını da siyah konsepte çevirdim diyebilirim. Umarım bu yeni halini beğenirsiniz.
Sevgili arkadaşlar. Herkese tekrar merhaba. Seneler sonra tekrar masaüstü PC düzenine kavuşan ve 35'inden sonra ancak kendine ait bir ortam yaratabilen ve bunun için de sabırla 2 sene bir şeyleri geliştirmeye çalışan biri olarak katıldığım bazı Youtube içeriklerini zaman sıralamasına göre sizlerle de paylaşmak istedim. Hayat nereye götürür, artık daha ne kadar ilgilenebilirim bilmem Setup işleriyle ama burada kayıtlı olsun istedim belki çocuğum bir gün bulur, görür :) Kısmetse de 1 seneye TechSource YouTube kanalının da meşhur Setup Wars'una çıkabileceğime dair bir inancım var. 1,5 sene önce başvurmuştum. Sıra bekliyorum diyebilirim :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı