Technopat sistem topluyor mu?

canokanfi

Kilopat
Daha fazla  
Günaydın Technopat yetkilileri.
Ortalama 20 gün sonra alın terimle kazandığım 7000 TL civarında para ile oyun sistemi toplamayı planliyorum ve sizin sistem tavsiyelerinizden parçalar kullanmayı düşünüyorum. Monitör fare klavye vs. dahil bir bütçe bu.

Gelecek ay yapacaginiz sistem tavsiyesi önerinizde yüksek performanslı Skylake oyuncu sistemi tavsiyenizi hazırladiktan sonra o sistemin parçalarını toplayıp size getirebilirim, siz de sistem toplama videosu çekebilirsiniz.

Eğer sizin için de uygunsa kendi sistemimin montajını ve incelemelerini size bırakabilirim. Hem benim için de sistemin manevi değeri kat kat artacaktır :)

İsterseniz özel mesajdan ulaşabilirsiniz bana.
İyi çalışmalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teklifiniz için çok teşekkür ederiz ancak böyle bir hizmet sunmuyoruz :) İleride sunarsak emin olun haberdar edeceğiz. Sisteminizi iyi günlerde ve keyifle kullanmanızı dileriz.

Teklifiniz için çok teşekkür ederiz ancak böyle bir hizmet sunmuyoruz :) İleride sunarsak emin olun haberdar edeceğiz. Sisteminizi iyi günlerde ve keyifle kullanmanızı dileriz.
Amacım hizmet almak degil de, sizin için icerik üretmekti.
Cevabınız icin teşekkür ederim iyi günler ☺️

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı