Technopat sistemleri hangi mağazadan topluyor ?

aliankara06

Hectopat
Daha fazla  
Abi merhaba bEn sizleri severek takip ediyorum. Yeni bir masaustu pc toplıyacağım sizlerin sistem tavsiyelerinizi takip ettim fakat sizlerin topladığı sistem fiyatlarına vatan bilgisayardan bakiyorum fakat cok ucuk bir fiyat cikiyor. Siz bu sistemleti hangi siteden yada magazadan topluyorsunuz bi yardimci olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi merhaba bEn sizleri severek takip ediyorum. Yeni bir masaustu pc toplıyacağım sizlerin sistem tavsiyelerinizi takip ettim fakat sizlerin topladığı sistem fiyatlarına vatan bilgisayardan bakiyorum fakat cok ucuk bir fiyat cikiyor. Siz bu sistemleti hangi siteden yada magazadan topluyorsunuz bi yardimci olabilir misiniz?
Sistemin fiyatı günlük kur farkına göre değişebilir artabilir de azalabilir de. Vatan bilgisayar kaldı ki zaten piyasanın üstünde fiyatlara sahip. Büyük satış sitelerinde günlük indirimler de oluyor belki o indirimleri takip edip almışlardır bazı parçaları. O gördüğünüz fiyat farkına bu üç sebep de etki edebilir.

Ortalama fiyat alıyorlar. Mesela vatan da çok olan bir parça atıyorum 300 tl bir yerde 250 tl 275 tl olarak bize sunuyorlar.

Ortalama fiyat alıyorlar. Mesela vatan da çok olan bir parça atıyorum 300 tl bir yerde 250 tl 275 tl olarak bize sunuyorlar.
Aynen @Ali Güngör ve @Recep Baltaş ucuza ve güvendikleri yerden alıyorlar. Fakat bize ortalama fiyat söylüyorlar. Vatan Bilgisayar piyasadaki kazık atan firmaların başında geldiği için oradaki fiyatların pahalı olması normal. Fakat Sinerji, Webdenal gibi siteler ucuzdur. Maksat Technopat da yardımcı olmak. Bu yüzden isim vererek arkadaşa tavsiyede bulunuyorum...

İnternet üzerindeki alışverişlerden genelde 1 kg hıyar çıkıyor :) Sinerji gibi sitelerden alışveriş yapmadım denemek te gerekli

Yanılmıyorsam 6000 tl bir bilgisayarı Technobiyotik'ten toplamıştılar. Ama genel olarak ucuz olan yerlerden topluyorlar, sonuçta o paralar da öyle bedava geçmemiş ellerine.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı