Technopat sitesine VPN'siz erişilmiyor

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
Foruma ve Technopat.net'e VPN açmadan girince "Bu sayfaya ulaşılamıyor." diyor.
Niye böyle oldu? Ne yapmalıyım?
Yardım eden ve edecek olan herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu önemli bir konu. Eğer TT bizi güvenlik filtresine alıyorsa bunun için sebep belirtmeli. Bir sıkıntı varsa da çözeriz.

İnternet sorunlarını TT yerine biz çözünce onlara iş kalmadığı için olabilir.

Bu önemli bir konu. Eğer TT bizi güvenlik filtresine alıyorsa bunun için sebep belirtmeli. Bir sıkıntı varsa da çözeriz.
2 gündür aynı problemi yaşadım, uygulamadan girip düzeltmek zorunda kaldım, dün anca çözüldü; hayır yani, ne gördüler de böyle bir kısıtlama oldu?

TT güvenli interneti ile Twitter'da malum partili olmayan hesapların içeriklerini de görüntüleyemiyorum. :)
Buna net bir karşılaştırmalı kanır sunar mısın rica etsem? Eğer bu özellik bir muhalif filtresi gibi kullanılıyorsa büyük rezalet.

Buna net bir karşılaştırmalı kanır sunar mısın rica etsem? Eğer bu özellik bir muhalif filtresi gibi kullanılıyorsa büyük rezalet.
Mesaji yazdiktan sonra kanit icin video cekecektim ama KYK netine erisemiyorum 2 gundur.
Simdilik KYK netine erisemedigimin kanitini sunayim, erisim saglayinca onu da cekip iletirim.

Video kisa bir sure icin cevrimici oynatmaya musait olmayabilir; olana kadar indirilip goruntulenebilir.

Duzenleme: Artik hic erisemiyorum Twitter'a.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı