Technopat sizin için ne ifade ediyor?

Günde 10 saatimi harcayarak hem birilerine yardımcı olmaya çalıştığım, hem de birilerinden yardım aldığım, teknoloji haricinde de günlük hayattan binlerce konunun ele alınabildiği bir havuzlu site gibi. Herkes havuz başında toplanarak sosyalleşiyor.

Driverlarınız güncel mi efendim?
Şaka bir yana gerçekten sevdiğim insanlar var bu forumda. Herkesin birbirine saygılı bir biçimde konuşması hoşuma gidiyor. Ayrıca herkes birbirine karşılıksız bir şekilde yardım ediyor çok güzel bir şey.

Beni ben yapan, geliştiren ve hayallerimin gerçekleşmesinde önemli bir rol oynayan platform. 9 yıldır bu platformun bir üyesiyim ve iyi ki diyorum. Bilgisayar ve teknoloji alanında bildiklerimi Technopat sayesinde öğrendim.

Moderasyonda bulunduğum süre içerisinde birçok şehirden birçok dostum oldu. Hayata, durumlara farklı açılardan bakmayı öğrendim.

🙏

En iyi forum, en iyi teknoloji platformu.

Kafama takılan bir sorunu Google'larken sonuna hep Technopat yazarım. Elbet biri o konudan açmış oluyor ve sorunum başlamadan çözülüyor. :D

Tasarımını diğer forumlara göre bir tık daha ferah, kolay ve kullanışlı bulurum. Güzeldir, genellikle aradığım soruların cevabını buluyorum hep. Sinema, felsefe, konu dışında takılırım çokça.

Geri
Yukarı