Çözüldü Technopat Sosyal bildirim menüsü boş görünüyor

• Konuyu başlatan Bay
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 120
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bay

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba birkaç aydır ve 2 farklı bilgisayarda yaşadığım bir sorun var. Sosyal yeni temaya geçtiğinden beri bildirim menüsünde gelen bildirimler görünmüyor. Hesabıma tekrar giriş yaptım, çerezleri temizledim ancak sorun düzelmedi. Masaüstü bilgisayarımda ve dizüstü bilgisayarımda aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum. Bildirim menüm boş görünmesine rağmen içeride tıklanabilen öğeler mevcut. Tıklanabilen kısımlara gelince fare ikonu değişiyor ve tıkladığımda ilgili bildirime yönlendiriliyorum ama dediğim bildirim satırları görünmüyor.
Bildirim menüsü: (fare ikonunu gösteremiyorum ekran görüntüsü alınca otomatik kayboluyor)

1712006364355.png

Çözüm
Tarayıcınızda herhangi bir eklenti kullanıyor musunuz? Bütün eklentileri kaldırıp kontrol edin, farklı tarayıcıya geçin.
Oldu paşam başka bir emir var mı? Sizin sitenizin sorunu yüzünden bir de farklı bir tarayıcıya mı geçsin?

Tası tarağı toplayıp haydi farklı tarayıcıya geçiş yapın demedim, sorunu tespit etmek amacıyla geçsin dedim. Bu üslup nedir? Aynı sorun kaç kişide mevcut?

Tarayıcınızda herhangi bir eklenti kullanıyor musunuz? Bütün eklentileri kaldırıp kontrol edin, farklı tarayıcıya geçin.
Hocam sorunu buldum teşekkür ederim. Kullanmış olduğum "IG video indirici" eklentisi yüzünden sitedeki bildirimler görünmez olmuş. Sanırım eklenti güncellenmiş uzun zamandır kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Onu kapattığımda sorun ortadan kalktı tekrar teşekkür ediyorum. Konu çözüldü olarak işaretlenebilir.
Saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı