Technopat Sosyal ceza gerekçeleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, bu konuya girerken bile bir sürü mesaj düzelttim. Yazım yanlışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer ceza yemek istemiyorsanız ''Technopat Sosyal'' kurallarını okuyun.
Konu tartışıyoruz burada, insanları bekle ne düşünüyolar.

Kardeşim biraz sakin ol. Bu asabiyet niye ? Forumun kuralları böyle ve gayet güzel. Artık tamamı küçük yazılar görünce bile ayrı bir kötü geliyor. Bu arada '' tartışıyoz'' değil '' tartışıyoruz '' . ;)

Aslında senin bu sosyalden gitmen daha iyi olur.
Güle güle gidebilirsin.
@kazuhir4

Başlığa ''ACİL'' yazdım diye ceza verilmez bence.
Technopat Sosyal Kuralları der ki : "Konu başlığında "acil", "yardım" , "lütfen" ve "içeri" gibi kelimelerin kullanımı hesabınızın silinmesine neden olabilir."
Yani şükür edeceğin yerde yağ gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Kurallar ortada, uymayanlar cezalandırılır.

Kimsenin kimseyi kovmaya hakkı yok. İsteyen kalır istemeyen gider açıkcası kendi seçimi. O yüzden bunu konuşmaya bile gerek yok!

Technopat Sosyal Kuralları der ki : "Konu başlığında "acil", "yardım" , "lütfen" ve "içeri" gibi kelimelerin kullanımı hesabınızın silinmesine neden olabilir."
Yani şükür edeceğin yerde yağ gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Kurallar ortada, uymayanlar cezalandırılır.
Ve cezasını da aldı.

Konunun kilitlenmesini rica ediyorum.

Arkadaşlar her yerde olduğu gibi bu forumda da belli başlı kurallar var. Kurallara uyulmadığı takdirde ceza verileceği de belirtilmiş. Her kural hakkında da detaylı bilgiler forumda mevcut. Her üye bunları bilmeli ve bu kurallara uymalıdır.

Özel olarak konuşmak gerekirse de siz başlığa "Acil, Yardım!" gibi şeyler yazınca tüm forum oraya toplanmıyor. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar her şekilde yardımcı oluyorlar zaten. Bunların kimseye bir getirisi yok. Forumda kirlilik yarattığı için de yasak. Anlayışınız için teşekkürler.

Arkadaşlar, konu kilitlenmiştir. Eğer böyle insanların düşüncelerini almak istiyorsanız ''Diğer Konu Dışı'' bölümüne konu açınız. Konuyu bile yanlış yere açmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı