Technopat Sosyal ceza sistemi hakkında önerim

• Konuyu başlatan Silinen üye 311895
  • Başlangıç Tarihi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onun farkındayım Recep hocam da benim buradaki sitemim araştırmadan konu açanlara. Burası büyük bir forum ve bir konu hakkında çok fazla açılmış konu var. Önce onlara bakılmalı.
Emin olun insanlar muhteşem derecede araştırmayı bilseydi bugün bu site burada olmazdı.

Bu çok saçma. Bugün üye olan birisi bile sorununuzu çözebilir. İlla 2018'de üye olanlar profesyonel olacak diye bir şey yok. Gereksiz mesaj atılırsa raporlarsın olur biter. Diğer türlü forumun akıcılığı bozulur.

DH'de çok alışverişim oldu. DH forumu eski zamanlarına göre aşırı derecede yetersiz. Technopat'ın tek eksiği 2. el sistemi Bunun dışında Technopat bence DH'den çok üstün konumda. Burada açılan özellikle donanım/yazılım konuları için yardımcı olan çok kullanıcı var. DH bu konuda son 4-5 senedir ölü durumda. Orayı ayakta tutan artık 2. el ve siyaset konuları altında birbirini yiyen kullanıcılar. Bir de konu dışında saniye başı 20 gereksiz boş mesaj atan kullanıcılar.

Hocam sonuçta babanızın hayrına dönmüyor burası da
Bahsettiğiniz kişi moderatör ise konu linkini paylaşırsanız kontrol edebiliriz. Üyeyse de rapor sistemini kullanabilirsiniz, her mesajı kontrol etmemiz mümkün değil ne yazık ki.
2-3 kere şikayet ettim. Mesajını düzenlediler, ceza falan vermediler.

+18 yaş bölümü olsun ya da üyelik sürelerine göre özel bölümler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de çok dikkatimi çeken bir husus. Hatta diğer forumlarda bir şey sorulduğunda hemen "araştırmadan konu açmayın" tarzı uyarı yapılırken burada konu devamı niteliğinde dahi bir şey sorulsa "sen de kendi konunu aç, orada sor kardeşim" tarzı bir yaklaşım var.

Ceza sistemi ve katı kurallar arasında saçma bulduklarım da var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…