Technopat Sosyal Görmekten Bıktığınız Konular

1.5 senedir forumdayım. Genel olarak konular rahatsız etmiyor. Sadece siyasi konulardan bıktım artık. Herkes kendi kafasına göre bilmediği konularda yorum yapıyor. Siyasette bazı şeyleri bilemezsiniz. Şunu aklınıza sokun bir...

Bir süre moderatörlük yapmış birisi olarak, sıkıcı olmayan konuları bile sayısız defa gördüğümüz için, falanca konuları görmekten bıkmak gibi bir lüksümüz olmuyor açıkçası. Vücut istiyor bir zaman sonra. :)

Ancak görmekten hiç haz etmediğim bir mesaj türü var, sinir bozuyor. Aksiyonu bol olan bir konuda birisi her haltı yiyip ortalığı karıştırır, sonra da bu mesajıyla insanı çileden çıkartır:
  • "Şimdi bir moderatör gelir beni banlar görürsünüz. Cevap verememişsem kesin banlanmışımdır. Foşik moderatör."
İki ucu kötü kokan değnek. Her türlü ortalık daha çok karışıyor. Konuların kilitlenip geçilmesi cidden bazı üyeler için büyük lütuf. :)

Görmekten bıktığım
rx480 rx580 gtx1060

Görmek istediğim
Moderatörler den öncelikle İnternete KOTA lı tarifeler geldi yeni abone olacaklar için kaç gündür bakıyorum forumda bahsi geçmiyor.
Süperonline hatta Kotalı tarifede Kotayı geçince interneti kapatacak biri bile yazmadı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı